Осінній марафон можливостей стартував

Зустрічайте збірку актуальних цікавинок вересня на Громадському Просторі — грантові конкурси для розвитку НУО, корисності для розбудови громад, волонтерські школи, навчальні можливості на будь-який ...

2-NEW_slider_ГП_september
Осінній марафон можливостей стартував

Зустрічайте збірку актуальних цікавинок вересня на Громадському Просторі — грантові конкурси для розвитку НУО, корисності для розбудови громад, волонтерські школи, навчальні можливості на будь-який смак. Просторово бажаємо всім наснаги!   

 

Конкурс заявок “Інституційна підтримка регіональних організацій громадянського суспільства”

Метою конкурсу є надання інституційної підтримки організаціям громадянського суспільства на регіональному рівні для підвищення їхньої організаційної стійкості, адаптаційних можливостей, інновацій та вивчення досвіду.

Дедлайн: 20 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Прийом заявок на участь у новій хвилі проєкті “Голоси громад – розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства в малих громадах”

Мета проєкту: посилення інституційної та організаційної спроможності організацій громадянського суспільства в малих громадах Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

Дедлайн: 13 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Освітньо-грантовий конкурс «Соціальні інновації громад»

“Соціальні інновації громад” – освітньо-грантова програма для християнських команд у практичному служінні для своїх міст та селищ по всій Україні. Ви можете отримати навчання, менторську допомогу та грантову підтримку для того, щоб втілити ідею свого соціального проєкту.  

Дедлайн: 8 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Набір на тренінг «Ефективне місцеве самоврядування»

Метою тренінгу є розвинути компетенції представників органів місцевого самоврядування у їх співробітництві з громадами, надати їм передові знання та навички з ефективної взаємодії з громадянами, підвищити рівень прозорості та інклюзивних підходів до прийняття рішень.

Дедлайн: 17 вересня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Набір до участі у проєкті “Лідерки покоління F”

Може долучитися: сформована команда з 4 вмотивованих дівчат-учениць 10-х класів, яких єднають спільні інтереси та активна життєва позиція, учасниці команди мають представляти східні області України: Харківську, Луганську, Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську.  

Дедлайн: 15 вересня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Відкрий свій простір для ветеранів АТО/ООС

Партнерство значить, що ми з тобою будемо робити хаб разом. Ти знайдеш власне приміщення та будеш ним опікуватися. Також партнер й координатор простору пройдуть навчання, а під час роботи вас буде підтримувати вся команда хабу.

Дедлайн: 8 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Освітня програма зі сталого розвитку культурних та креативних індустрій

CreaCamp —  це освітня програма для тих, хто творить культурну та креативну  індустрію вже і зараз, шукає цікаві можливості для інновацій та розвитку, практикує свідоме споживання, цікавиться глобальними викликами та думає про свій вплив на навколишнє середовище та суспільство.

Дедлайн: 15 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс «Ділимось, вчимося, робимо» Маєш історію успіху зроби її відомою для всіх

Критерієм відбору кращих проєктів (практик) є передусім успішне вирішення актуальних суспільних проблем. Креативність та нестандартний підхід у їх вирішенні буде перевагою.

Дедлайн: 20 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Старт програми малих грантів із залучення громадян до вирішення проблеми забруднення повітря

Метою програми є підтримка місцевих громадських спільнот та ініціативних груп, діяльність яких спрямована на вирішення проблем промислового забруднення повітря в Україні.

Дедлайн: 10 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс проєктів, розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких буде надаватися фінансова підтримка у 2022 році

Мета конкурсу – державна підтримка ініціатив, проєктів та заходів громадських об’єднань ветеранів спрямованих на соціальну адаптацію та працевлаштування учасників АТО/ООС, започаткування ними власної справи, психологічну допомогу ветеранам, членам їхніх родин та членам сімей загиблих, формування позитивного образу ветерана в суспільстві, підняття рівня національно-патріотичного виховання, розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів війни та членів їхніх сімей та інші пріоритетні напрямки. 

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Третій щорічний конкурс журналістських робіт “Суд людською мовою”

Цілі конкурсу: підвищити поінформованість та обізнаність населення України щодо судоустрою, реалізації судової реформи, суспільно важливих судових справ; збільшити рівень зацікавленості та довіри населення до судової влади; сприяти утвердженню принципів верховенства права, прав людини і демократії, громадського контролю та відповідальності; сприяти розвитку судової журналістики в Україні.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Подовження грантового конкурсу “Море можливостей”

Запропоновані заходи мають сприяти розширенню економічних можливостей для молоді, посиленню громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просуванню різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращенню підходів до гендерної рівності та соціальної інклюзії (GESI) в орієнтованих на молодь програмах.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

«Зміни для тебе»: молодіжний проєкт для українських громад

До участі у конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування (ОМС) з кількістю населення 20-100 тис. осіб, що мають наміри розвивати молодіжну політику в громаді та зацікавлені налагодити діалог з місцевою молоддю.

Дедлайн: 10 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс малих грантів DREAMactions 4.0

Мета DREAMactions 4.0. — підтримка громад  в процесі їх трансформації та розвитку шляхом надання мікрогрантів та освітнього компоненту. 

Дедлайн: 24 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Гранти трудовим мігрантам, які прагнуть розвивати власну справу

Грант в розмірі до 4 000 доларів США на розвиток власної справи видається на конкурсній основі (за результатами презентацій бізнес-планів) та на умовах співфінансування: на кожен вкладений долар в свою справу, ви отримуєте ще один долар у вигляді безповоротного гранту від МОМ.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс есе «Збереження нашого моря: нові шляхи зменшення забруднення моря в Чорному морі»

Для підвищення обізнаності та мотивацію молоді у країнах-членах Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) до дій проти зростаючого забруднення у Чорному морі оголошено регіональний конкурс есе для молоді «Збереження нашого моря: нові шляхи зменшення забруднення моря в Чорному морі».

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Пошук інноваторів для участі у Програмі нарощування потенціалу громад

Пошук команд з Соледарської, Добропільської, Мар’їнської, Покровської, Сєверодонецької, Кремінської, Біловодської, Міловської територіальних громад.

Дедлайн: 10 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Pro bono програма від Бізнес-школи МІМ-Київ

Для участі у програмі будуть відібрані 5 організацій. Протягом 2-х місяців група слухачів MBA спільно з представниками організацій працюватимуть над аналізом та вирішенням кейсу, поданого в заявці.

Дедлайн: 12 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Набір слухачів до Академії публічної дипломатії кримських татар

В рамках Академії під керівництвом кваліфікованих експертів і фахівців будуть підготовлені 20 активістів для інформування української та міжнародної громадськості про порушення прав людини в окупованому Криму і репресії щодо кримських татар.

Дедлайн: 19 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс серед підліткових блогерів щодо безпеки, захисту прав та здоров’я підлітків у соціальних мережах

Можливість для блогерів до 21 року, що ведуть особистий блог у соціальних мережах Instagram, YouTube та/або TikTok і мають ключова аудиторію підлітків віком 14-19 років.

Дедлайн: 14 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Школа громадських організацій у Харкові

Школа громадських організацій – дводенна навчальна та комунікаційна платформа для громадських організацій з п’яти регіонів України. 

Дедлайн: 10 вересня 2021 р. 

Детальніше тут

 

Реєстрація на тренінг з партисипації для НУО Харківської області

До участі у заході запрошують представників громадських організацій та ініціативних груп, що здійснюють свою діяльність в територіальних громадах Харківської області.

Дедлайн: 6 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс концептів феміністичних календарів-коміксів

Для участі потрібно: прописати концепцію феміністичного календаря-коміксу на 2022 рік з описом ідеї концепції та описом історій, які супроводжуватимуть кожен місяць.

Дедлайн: 21 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2021 року

Практики мають демонструвати належний рівень консолідації населення громади, умови, які створила місцева влада для забезпечення згуртованості та рівних можливостей для самореалізації кожної суспільної групи, зокрема тих, які проживають за межами адміністративних центрів територіальної громади.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс на кращий журналістський матеріал «Жінки, мир, безпека» за результатами онлайн-тренінгу «Гендерна рівність в конфлікті та в мирних процесах»

В конкурсі можуть взяти участь матеріали, що їх було підготовлено і опубліковано протягом червня-серпня 2021 року.

Дедлайн: 15 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс постерів «Твори мистецтво, не насильство»

Тематика робіт: Ратифікація Стамбульської Конвенції або/та протидія будь-яким формам насильства щодо жінок в Україні.

Дедлайн: 10 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Всеукраїнський конкурс матеріалів про децентралізацію-2021

На участь у конкурсі претендують матеріали у номінаціях: онлайн-публікація; стаття в друкованому ЗМІ; радіоматеріал; відеоматеріал.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Молодь з усієї України запрошують до участі в інноваційній програмі UPSHIFT

UPSHIFT – це програма, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design (дизайн, орієнтований на людину).

Дедлайн: 12 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Реєстрація на тренінг «Фінансова сталість молодіжного центру»

«Фінансова сталість молодіжного центру» – це тематичний офлайн-тренінг, що відбудеться у рамках програми «Ефективний менеджмент молодіжних центрів» та допоможе працівникам молодіжних центрів стати фінансовими гуру молодіжної роботи!

Дедлайн: 14 вересня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Прийом заявок на Молодіжний саміт

Мета – показати активістам, як підтримувати здоровий діалог в організації, покращити комунікативні навички та дізнатися більше про те, як відстежувати та оцінювати проект. Програма буде корисною як для низових волонтерів, так і для керівників місцевих організацій – вона дає універсальний досвід, необхідний для молодіжних організацій.

Дедлайн: 12 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Школа Волонтерства

Школа Волонтерства — це національна навчальна програма для всіх, хто прагне знайти свій шлях у волонтерстві та стати частиною спільноти змінотворців свого міста. 

4-5 вересня – у м. Кам’янське. Детальніше тут.  
4-5 вересня – у м. Житомир. Детальніше тут. 
Дедлайн: 2 вересня 2021 р.

11-13 вересня – у м. Луцьк. Детальніше тут.  
Дедлайн: 7 вересня 2021 р. 

11-12 вересня – у м. Мелітополь. Детальніше тут 
Дедлайн: 9 вересня 2021 р. 

18-19 вересня – у м. Запоріжжя. Детальніше тут.  
18-19 вересня – у м. Суми. Детальніше тут.  
Дедлайн: 16 вересня 2021 р. 

 

Конкурсний відбір до проєкту «Успішні OСББ у режимі реального часу»

Конкурс передбачає відбір щонайменше чотирьох ініціативних груп – по одній у кожному місті, які створюватимуть ОСББ за експертного супроводу спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна» у режимі реального часу.

Дедлайн: 15 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Реєстрація на другий набір сертифікаційної програми «Управління охороною здоров’я»

З 29 вересня по 10 грудня 2021 року двічі на тиждень (щоп’ятниці та щосуботи) ви разом з колегами з інших регіонів України у супроводі провідних фахівців Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна будете опановувати сучасні підходи до управління закладами охорони здоров’я на заняттях з фінансів, маркетингу, менеджменту, медичного права, стратегічного управління, HRу, лідерства.

Дедлайн: 20 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Реєстрація на гру “Антикорупційної мафії”

Аналітичний центр «Ейдос» створив гру, яка допоможе подолати корупцію. «Антикорупційна мафія» – модель боротьби групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом – бюджетом міста. Гра навчає працювати в команді, аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс грантів на підтримку регіональних партнерських ініціатив активістів і журналістів, спрямованих на підвищення рівня прозорості та підзвітності влади

Мета грантового конкурсу – сприяти зміцненню системи контролю з боку громадянського суспільства та медіа; реалізації політики протидії корупції; покращенню інформування громадськості та громадського моніторингу й контролю через підтримку проєктних ініціатив регіональних партнерств активістів і журналістів та розбудову їхніх спроможностей.

Дедлайн: 15 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»

Основна мета Конкурсу – підтримка обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, активізація науково-дослідної роботи молоді, зокрема з проблематики соціального відповідального ведення бізнесу.

Дедлайн: 30 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Грант для впровадження проєкту «Благополуччя молоді: Втілюй свої мрії!»

Дедлайн: 8 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Туризм, спадщина та творчість. Конкурсний відбір

Конкурс спрямований на стимулювання розвитку нових інноваційних ідей креативного туризму та культурних продуктів, що базуються на напрямків нематеріальної культурної спадщини. Переможці пройдуть навчання та отримають необхідні ресурси для пілотування своїх ідей. 

Дедлайн: 21 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Реєстрація на тренінг “Неподільний капітал (Ендавмент): від А до Я”

Під час тренінгу: пізнаєте шлях практичного створення відновлюваних джерел коштів; дізнаєтеся про управління та використання Неподільного Капіталу; започаткуєте власну стратегію роботи із Неподільним Капіталом; виробите свою комунікаційну стратегію із потенційними донорами

Дедлайн: 12 вересня 2021 р.

Детальніше тут

 

Діджитал-проєкт «Синергія 3.0»

«Синергія» — це діджитал-проєкт про навички 21 століття, який проходить на платформі Impactum. Місія проєкту – допомогти активній молоді отримати навички та знання, без яких неможливо розвиватися в цьому динамічному світі.

Дедлайн: 19 вересня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Навчання “Ідея-Дія- Результат” для дівчат із Черкас та Черкаської області

Інкубатор «Ідея-Дія-Результат. ЧерЛідерка» спрямований на розвиток лідерських навичок, подолання гендерних стереотипів, мотивування до активізму та втілення ідей, навчанню алгоритму створення та втілення проектів.

Дедлайн: 29 вересня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Набір на тренінг із перехідного правосуддя

Перехідне правосуддя дедалі частіше звучить у контексті процесів і політик реінтеграції тимчасово окупованих територій ‒ Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей. Водночас тематика перехідного правосуддя є складною, комплексною та вимагає ретельного вивчення. 

Дедлайн: 10 вересня 2021 р.

Детальніше тут.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

«Мистецтво — наша броня»: проєкт, що допоможе митцям-бійцям ЗСУ повернутися до творчості

Зараз сподіваємося на ЗСУ, після деокупації – на медіа

Career Hub розпочав онлайн курс з кар’єрного консультування для освітян

Миколаївська громада завершила розробку стратегії розвитку та плану заходівз її реалізації

Упорядкована нормативно-правова база та інструменти участі — невід’ємні у процесі інтеграції ВПО

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях