Реєстрація на тренінг з партисипації для НУО Харківської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Alla_Feshchenko

конкурс
Реєстрація на тренінг з партисипації для НУО Харківської області
15-17 вересня 2021 року в м. Харків для громадських активістів Харківської області відбудеться тренінг “Технології участі громадян у прийнятті управлінських рішень в органах місцевого самоврядування”.
 
До участі у заході запрошують представників громадських організацій та ініціативних груп (наявність статусу юридичної особи не обов’язкова), що здійснюють свою діяльність в територіальних громадах Харківської області. Тренінг буде проведено у м. Харків (“офлайн”). Організатори забезпечують відібраним до участі громадським активістам проживання у готелі (двомісне розміщення) та харчування. Оплата проїзда до місця проведення заходу є власним внеском учасників.
 
В рамках тренінгу будуть розглянуті та опрацьовані наступні тематичні блоки:
1. Результати оцінювання стану поширеності інструментів партисипативної демократії в об’єднаних територіальних громадах Харківської області.
2. Механізми залучення громадян до прийняття управлінських рішень в органах місцевого самоврядування України.
3. Умови надання мікро-грантів в рамках проєкту “Поширення технологій партисипативної демократії у територіальних громадах Харківської області”.
 
Кількість учасників обмежена. Заявки на участь у тренінгу приймаються до 6 вересня 2021 року за посиланням https://forms.gle/BCdAuCKWtsYPNrqZA

Технічні умови участі у заході будуть повідомлені відібраним до участі громадським активістам до 8 вересня.

Із запитаннями щодо цього заходу можна звертатися електронною поштою на адресу [email protected] (із темою листа “Питання тренінг НУО”).
 
Організатори забезпечують проведення заходу із дотриманням необхідних протиепідеміологічних умов. Але, незалежно від цього, ми розраховуємо на усвідомлене ставлення учасників до свого здоров’я та повагу до інших. Тому до подання заявок на участь особливо заохочуються громадянські активісти, які вже пройшли вакцинацію від COVID-19 або ті, що мають довідку про одужання.
 
Захід відбудеться у рамках проєкта «Поширення технологій партисипативної демократії у територіальних громадах Харківської області», який реалізується за фінансової підтримки NED.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»