Відкрий свій простір для ветеранів АТО/ООС

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Artem Khorunzhyi

2мб ++
Відкрий свій простір для ветеранів АТО/ООС

Якщо ти хочеш створити свій хаб для ветеранів, у нас для тебе чудова нагода — програма партнерства від Ветеран Хабу. До 8 серпня відбувається відкритий конкурс на відкриття перших просторів Плюс Плюс ++.

Партнерство значить, що ми з тобою будемо робити хаб разом. Ти знайдеш власне приміщення та будеш ним опікуватися. Також партнер й координатор простору пройдуть навчання, а під час роботи вас буде підтримувати вся команда хабу.

Ми з Ветеран Хабу надамо всі меблі для затишку в просторі та комп’ютер, щоб ветерани могли приходити попрацювати чи зв’язатися з консультантами хабу по якісні послуги.

Наповнює простір подіями, влаштовує ветеранські зустрічі та веде комунікацію партнер. Ми допоможемо шаблонами й підказками, як достукатися до всіх наших. Загалом Плюс Плюс ++ буде твоїм проєктом. Згода?

Тоді не барися й подавай заявку на відкриття простору-партнера Плюс Плюс ++ до 8 серпня. Заявка складається з мотиваційного листа, власне заявки та документів й фото приміщення. Детальну інформацію про проєкт Плюс Плюс ++, правила конкурсу та шаблони документів, виклали для тебе на сторінці: https://veteranhub.com.ua/plus-plus

Залишилися питання? Дзвони й пиши.

Відкриємо хаб для своїх разом!

Дізнайся про проект Плюс Плюс ++ у відео.


Останні публікації цього розділу:

Набір до фокус-групи антидискримінаційної онлайн-гри «Утопія»

Тендер на проведення стратегічної сесії та консультацій

Закупівля послуг бронювання та придбання авіа та залізничних квитків по Україні та Світу для співробітників та партнерів Global Communities

Тендер щодо закупівлі двох кросоверів

Оголошення про відкриті торги щодо постачання продуктових наборів в місто Ізюм

Програма UNIC грантової підтримки українського середнього та малого бізнесу (SMEs)