Відкрий свій простір для ветеранів АТО/ООС

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Artem Khorunzhyi

2мб ++
Відкрий свій простір для ветеранів АТО/ООС

Якщо ти хочеш створити свій хаб для ветеранів, у нас для тебе чудова нагода — програма партнерства від Ветеран Хабу. До 8 серпня відбувається відкритий конкурс на відкриття перших просторів Плюс Плюс ++.

Партнерство значить, що ми з тобою будемо робити хаб разом. Ти знайдеш власне приміщення та будеш ним опікуватися. Також партнер й координатор простору пройдуть навчання, а під час роботи вас буде підтримувати вся команда хабу.

Ми з Ветеран Хабу надамо всі меблі для затишку в просторі та комп’ютер, щоб ветерани могли приходити попрацювати чи зв’язатися з консультантами хабу по якісні послуги.

Наповнює простір подіями, влаштовує ветеранські зустрічі та веде комунікацію партнер. Ми допоможемо шаблонами й підказками, як достукатися до всіх наших. Загалом Плюс Плюс ++ буде твоїм проєктом. Згода?

Тоді не барися й подавай заявку на відкриття простору-партнера Плюс Плюс ++ до 8 серпня. Заявка складається з мотиваційного листа, власне заявки та документів й фото приміщення. Детальну інформацію про проєкт Плюс Плюс ++, правила конкурсу та шаблони документів, виклали для тебе на сторінці: https://veteranhub.com.ua/plus-plus

Залишилися питання? Дзвони й пиши.

Відкриємо хаб для своїх разом!

Дізнайся про проект Плюс Плюс ++ у відео.


Останні публікації цього розділу:

III Всеукраїнський конкурс для медіа “Наркозалежність та ВІЛ/СНІД в Україні: виклики, зумовлені війною”

Конкурс на закупівлю медичного обладнання

Запит на надання пропозиції REQ-KRM-22-0041 щодо закупівлі супутникових телефонів із супутниковим підключенням до інтернету

Розробка інформаційно-аналітичної системи MedSupply

Українську молодь запрошують на 4th Eastern Partnership Youth Conference у Празі

Стажування в European Central Bank для українських випускників та молодих спеціалістів