Конкурс «Ділимось, вчимося, робимо» Маєш історію успіху зроби її відомою для всіх

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ГО "MART"

тренінги навчання команда
Конкурс «Ділимось, вчимося, робимо» Маєш історію успіху зроби її відомою для всіх

Громадська організація МАРТ та Громадська організація «ЛІГА ГРОМАД» запрошують громадських активістів, правозахисників та громадських діячів Чернігівської області до участі у конкурсі на кращі історії успіху діяльності на місцевому, регіональному та національному рівні, який реалізується в рамках проєкту «Знай свої права – будь активним в своїй громаді».

Історії можуть стосуватися:

  • прикладів успішної співпраці з органами влади;
  • реалізації проєктів, які направлені на вирішення соціально значущих проблем;
  • розповісти про те, як громадянам вдалося вплинути на ухвалення рішень на місцевому рівні;
  • організації й проведення заходів, що активізували громаду.

Додаткова інформація (фотографії, буклети, публікації, ін.) допоможе скласти більш повну уяву про вашу успішну історію.

Критерієм відбору кращих проєктів (практик) є передусім успішне вирішення актуальних суспільних проблем. Креативність та нестандартний підхід у їх вирішенні буде перевагою.

За результатами конкурсу буде відібрано 10 кращих практик, які увійдуть до практичного збірника.

Автори найкращих історій безкоштовно отримають чашку, флешку та power-bank, щоб завжди була енергія для нових досягнень, місце для збереження своїх ідей та реалізованих проєктів, та час для того аби насолодитися відпочинком за чашкою улюбленого напою!

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно надіслати свою історію у довільній формі українською мовою на електрону скриньку організації: [email protected], в темі листа вкажіть – Конкурс «Ділимося, вчимося, робимо».

Дедлайн подачі заявок: 20 вересня 2021 року.

Проєкт реалізується громадською організацією “ЛІГА громад партнерстві з громадською організацією MART за фінансової підтримки Фонду домів прав людини (Норвегія).


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації