Навчання “Ідея-Дія- Результат” для дівчат із Черкас та Черкаської області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Оголошення
Навчання “Ідея-Дія- Результат” для дівчат із Черкас та Черкаської області

ГО “Горизонт змін” у партнерстві із ГО “Промолодь” розпочинає набір учасниць із Черкаської області на програму неформальної освіти “Ідея-Дія-Результат”.

Ми прагнемо, щоб дівчата якомога активніше брали участь у житті своїх громад. Зокрема створювали ініціативи, громадські організації у своїх громадах та сприяли розвитку жіночого руху.

Інкубатор «Ідея-Дія-Результат. ЧерЛідерка» спрямований на розвиток лідерських навичок, подолання гендерних стереотипів, мотивування до активізму та втілення ідей, навчанню алгоритму створення та втілення проектів.

Також програма включає менторство для молодих лідерок та втілення соціальних ініціатив учасницями навчання.

ЩО? Теми, які розкриватиме навчання:

▪️ розберемося, із чого складається проект і як його почати
▪️ складемо список джерел ресурсів, які необхідні саме для вашого проекту
▪️ поговоримо про бізнес-модель, яка підійде саме вам (так, так, для громадських проектів діють ті самі механізми, що й для бізнесу, але з кількома нюансами)
▪️ розробимо покроковий план залучення учасників та партнерів
▪️ розглянемо основи вдалих переговорів, публічних виступів
▪️ навчимося робити зрозумілі та дієві презентації та потренуємося презентувати ваші проекти на публіку 

Крім того планується системна щотижнева групова робота з нашими тренерами, які допоможуть довести ваші ідеї до результату і долати перешкоди на шляху.

КОЛИ?  Проєкт триватиме із 30 вересня 2021 по липень 2022.

- навчальна частина: онлайн-лекція 1 раз на тиждень із 30 вересня до середини листопада.
- менторська програма і втілення ваших проєктів – грудень 2021 – квітень 2022.
- табір в Холодному Яру для кращих випускниць інкубатору: відпочинок на природі, аналіз пройденого шляху, спілкування з однодумцями, липень 2022.

ДЛЯ КОГО? Для дівчат та команд із дівчат та хлопців від 18 років, які проживають у місті Черкаси та Черкаській області, які мають ідеї для розвитку своїх громад хочуть більше впливати на життя своїх громад та втілювати громадські проекти.

Заохочуємо до участі представниць етнічних та релігійних меншини, ЛГБТ спільноти, ВПО, жінок з інвалідністю та молоді.

ЯК СТАТИ УЧАСНИЦЕЮ?

Для участі у навчанні потрібно заповнити анкету.

Заявки слід заповнити до 23:00 29 вересня 2021 року.

Подія у Фейсбуці.

Це навчання стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ). Відповідальність за зміст інформації несе ГО “Горизонт змін”. Інформація, що представлена в анонсі, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації