Pro bono програма від Бізнес-школи МІМ-Київ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


page-25
Pro bono програма від Бізнес-школи МІМ-Київ

Pro Bono Club Ukraine разом з Бізнес-школою МІМ-Київ запускає набір громадських організацій та соцпідприємств, які хочуть покращити певний напрямок своєї діяльності або вирішити поточні проблеми. Подати заявку можна до 12-го вересня за посиланням https://probono.org.ua/iim2021  

Над запитами організацій будуть працювати провідні фахівці з бізнесу, які є слухачами програми МВА в Бізнес-школі МІМ. Можна подавати запити у сфері маркетингу, менеджменту та фінансів. 

Для участі у програмі будуть відібрані 5 організацій. Протягом 2-х місяців група слухачів MBA спільно з представниками організацій працюватимуть над аналізом та вирішенням кейсу, поданого в заявці.

Цією ініціативою організатори прагнуть популяризувати у бізнес-середовищі pro bono рух (інтелектуальне волонтерство) та допомогти розвиватись громадському сектору.

Як податись?

Набір буде відбуватись у 2 етапи: відбір анкет та інтерв’ю з представниками організацій. 

До 12-го вересня заповнюйте заявку, детально опишіть свій запит та мотивацію участі. Далі в разі успішного проходження етапу, ми запросимо вас на інтерв’ю. 

Прокачайте вашу організацію разом з провідними фахівцями та фахівчинями з бізнесу! Детальніше про програму на сайті за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер із закупівлі комп’ютерного обладнання для впровадження та підтримки проекту «Фрукти й овочі он-лайн» (чат-бот)

Відкритий тендер із закупівлі послуги з розробки та реалізації медіакампанії з промоції методичних матеріалів для ВПО

Відкритий тендер із закупівлі продуктових наборів

Тендер на закупівлю послуг з проведення дослідження: IREX_RFP_L2D-Ed_Survey among Government officials

Оголошено конкурс для відновлення музичного сектору від проєкту MusicAIRE

Конкурс на консультаційні послуги тренерів-розробників навчальних програм з розвитку навичок тренерської майстерності від програми "Мріємо та діємо"