ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Цей документ описує політику конфіденційності для порталу prostir.ua (далі – Портал) громадської організації “Інформаційно-аналітичний центр “Громадський Простір”. У цьому документі роз’яснюється, які види інформації можуть бути зібрані і зберігатися на Порталі, та як може використовуватися і надаватися ця інформація.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Відвідувачу може бути запропоновано ввести персональні дані для цілей реєстрації на Порталі.

Після заповнення форми на отримання новин Громадського Простору, а також форми зворотного зв’язку, що розміщені на Порталі, вважається, що відвідувач надав згоду на обробку Громадським Простором своїх персональних та контактних даних. Громадський Простір може зберігати інформацію про з'єднання, трафік, дату та час тривалості роботи відвідувача на Порталі.

Персональні дані відвідувачів використовуються задля забезпечення обміну інформацією, відносин у сфері реклами та комунікації відповідно до Законів України "Про захист персональних даних", "Про інформацію", "Про рекламу", "Про телекомунікації", "Про підприємництво", "Про захист інформації в інформаційно- телекомунікаційних системах", НД ТЗІ 2.5-010-03 "Вимоги до захисту інформації WEB- сторінки від несанкціонованого доступу".

Персональні дані відвідувачів можуть зберігатися протягом 3 років.

На Порталі фіксується доменне ім'я або IP-адреса комп'ютера відвідувача, дата доступу, файли (ім'я файлу і URL), код відповіді HTTP та веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на Портал, кількість байт, переданих в ході сесії.

При роботі Порталу використовуються файли cookie, які забезпечують підтримку функцій безпеки та їх запуск. Файли cookie також дозволяють відстежувати порушення політики конфіденційності та умови використання Порталу відвідувачами/їх пристроями.

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування Порталу, така як сторінки, що відвідуються, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, домени інтернет-провайдерів та країни походження відвідувачів, а також адреси веб-сайтів, що були відвідані до та після Порталу, тощо. Жодна з цих дій не пов’язана з відвідувачем особисто та вимірюється тільки у сукупності.

Видалення акаунту та персональних даних

Якщо ви хочете видалити свій аккаунт разом з персональними даними, то подайте запит на видалення акаунту адміністрації сайту через форму зворотного зв’язку.

Для швидкого видалення облікового запису, ви повинні авторизуватися на сайті і заповнити форму зворотного зв’язку під своїм логіном. У повідомленні вкажіть: “Прошу видалити мій акаунт з сайту безповоротно”. Також вкажіть причину (не обов’язково), по якій ви хочете видалити свій аккаунт.

Якщо у вас виникли питання або будь-які труднощі, звертайтеся до наших адміністраторів за контактними даними з розділу “Контакти”.

Умови надання інформації (Disclaimer)

Портал може містити посилання на інші сайти. Такі посилання наведені виключно для інформаційних цілей та допомагають нам найбільш повно розкрити інформацію або ілюструють розміщений матеріал. Той факт, що ми даємо посилання на зовнішній ресурс, не означає, що ми повністю схвалюємо викладені там позиції або ідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів. Якщо у вас є питання або сумніви з приводу цієї політики, Ви можете зв'язатися з нами за адресою електронної пошти [email protected].

Автоматичний збір і використання інформації

Автоматично збирається і зберігається наступна інформація:

 

- доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою який ви заходите на Портал;

- вид браузера та операційної системи;

- дата і час відвідування Порталу;

- переглянуті сторінки;

- якщо Ви перейшли на Портал по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту.

Відомості про трафік, який проходить через мережу, електронною поштою, і активність відвідувача в мережі Інтернет на Порталі захищені відповідно до законодавства. Це означає, що співробітники Громадський Простір не можуть втручатися в таємницю телекомунікацій.

Ми маємо право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів Порталу на вимогу правоохоронних органів, за ухвалою/рішенням суду чи в рамках інших законних процедур, або ж на іншу правомірну вимогу вимогу згідно з чинним законодавством України.

Ми не несемо відповідальності за упущену вигоду, неотриманий прибуток, втрату даних, або будь-які інші збитки відвідувачів Порталу, якщо такі виникли при користуванні Порталом. Відвідувач Порталу використовує Портал на його власний ризик. У межах, які максимально дозволяє закон, ані Громадський Простір, ані будь-яка інша сторона, яка залучена до створення, виробництва або обслуговування Порталу, не несе відповідальності за пряме, непряме або випадкове пошкодження, які будь-коли завдавалися та які були спричинені тим, що відвідувач мав доступ до Порталу, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо відвідувача було попереджено про можливість таких пошкоджень та втрат.

Ми не гарантуємо та не стверджуємо, що використання матеріалу, який надається на Порталі, не зашкодить інтересам третіх осіб.

При роботі з сайтом відвідувачу не надаються права на інтелектуальну власність ні на сам Портал, ні на його зміст чи на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів Порталу. Якщо Ви відвідуєте даний Портал, то Ви автоматично погоджуєтесь з даною ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та її умовами.

Якщо Ви не погоджуєтесь з даною ПОЛІТИКОЮ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ та її умовами, то Ви маєте залишити цей Портал.

Зміна ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Відвідувач, користуючись Порталом, прийняв умови цієї ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, враховує та згоден з тим, що дана ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, публікуються на цій сторінці Порталу.

У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних програм.