КРЦ оголошує набір слухачів до Академії публічної дипломатії кримських татар

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


1
КРЦ оголошує набір слухачів до Академії публічної дипломатії кримських татар

Кримськотатарський Ресурсний Центр за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні оголошує набір учасників у п’яту Академію публічної дипломатії кримських татар.

В рамках Академії під керівництвом кваліфікованих експертів і фахівців будуть підготовлені 20 активістів для інформування української та міжнародної громадськості про порушення прав людини в окупованому Криму і репресії щодо кримських татар.

Учасники зможуть поглибити свої знання в області юриспруденції, міжнародного права, журналістики, геополітики і т.д. Слухачі Академії дізнаються про основи дипломатичної роботи, дипломатичного протоколу, мистецтва ведення переговорів, формування позитивного іміджу, цифрової компетентності і т.д. Молодим людям також розкажуть про корінні народи в контексті міжнародного права, роль міжнародних організацій, особливості «кримського питання», стратегічних комунікацій, геостратегії, психології медіа та ін.

Для того, щоб стати слухачем Академії, потрібно заповнити анкету до 19 вересня 2021 року.

Навчання в Академії передбачає 5 онлайн тренінгів на платформі Zoom (щосуботи 2-30 жовтня).

Контакти: [email protected]; 067 343 74 54

Академія публічної дипломатії кримських татар реалізується за підтримки Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»