Оголошується конкурс концептів феміністичних календарів-коміксів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс коміксів
Оголошується конкурс концептів феміністичних календарів-коміксів

Увага! Увага! Оголошується конкурс концептів феміністичних календарів-коміксів.

Щодня і повсюдно дівчатка, дівчата та жінки стикаються з гендерною дискримінацією в навчанні, на ринку праці та в інших сферах життя. Протидіє цій разючій несправедливості фемінізм. Та попри це більшість уникає цього слова, як чогось страшного і незрозумілого.

Для популяризації фемінізму та розповсюдження інформації про рух в рамках проєкту #фемфлешка оголошується конкурс концептів на феміністичний календар-комікс на 2022 рік.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Будь-хто, хто має ідею концепту феміністичного календаря-коміксу. Навіть, якщо ви не вмієте малювати, опишіть свою ідею і, у разі перемоги вашої концепції, ми залучимо ілюстраторку/ілюстратора для втілення вашої ідеї у життя.

Для участі потрібно:

Прописати концепцію феміністичного календаря-коміксу на 2022 рік з описом ідеї концепції та описом історій, які супроводжуватимуть кожен місяць.

За можливості зробити кілька візуалізацій коміксів.

Надіслати концепцію та зображення (якщо вони є) на пошту [email protected] з темою листа «Концепт феміністичного календаря-коміксу» та інформацію про себе (прізвище та ім’я, чим займаєтеся, контактний номер телефону).

Дедлайн:

Термін подачі заявок до 21 вересня 2021 року включно.

Підведення підсумків конкурсу:

Після завершення збору заявок з концепціями феміністичних календарів-коміксів експертне журі обере найкращу ідею для подальшого втілення.

Концепція переможниці/переможця буде надрукована, розтиражована, в тому числі і серед депутаток різних рівнів територіальних громад України.

А авторки/автори трьох найкращих концепцій коміксів отримають грошові призи у розмірі 2500, 1500 і 1000 грн.

З нетерпінням чекаємо на ваші концепції.

Фемінь.

Конкурс проводиться в рамках проєкту #фемфлешка Вінницькою громадською організацію “Інформаційно-просвітницький центр “ВІСЬ” за підтримки Уряду Канади в рамках проекту “Голос жінок і лідерство – Україна”, що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ). Відповідальність за зміст інформації несе ГО “ВІСЬ”. Інформація, що буде представлена у календарі, не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.


Останні публікації цього розділу:

ГО "Дівчата" відкриває тендер на пошук перекладача

Журналістів-документалістів та професійних операторів запрошують до співпраці для створення мультимедійного архіву війни

Набір учасників у нові групи проєкту "Обери майбутнє"

Тендер на закупівлю побутової техніки RFQ#UCBI-III-078-2

Програма грантів для журналістів Media Fellowship 2022

Freedom House Ukraine оголошує конкурс з пошуку інформаційного (медіа) партнера для проєкту «Громадський контроль за органами безпеки в Україні»