Відгуки про Громадський Простір

 

Олег Овчаренко, Кременчук

“Громадський простір” колись відкрив для мене можливості громадської діяльності. Я чекав їх розсилок. А згодом і наші оголошення про програми чи набір учасників розходилися розсилками цього ресурсу. Форум у Вінниці був, правда, душевний. Фото теж (відгук про висвітлення форуму та #ProstirTalks “Локальна взаємодія. Як через комунікацію відшукати довгочасний win win?”)


 

Агенція сталого розвитку “Хмарочос”

Ваші Prostir talks завжди натхненні і візійні. Ви даєте віру в те, що робиш.

 

Михайло Ізюмський, Харків

Якби в мене спитали, хто за всі майже 30 років незалежності зробив більше для розвитку громадянського суспільства в Україні, ніж @ProstirUa, чесно, я б не знав що відповісти! А ще, як кажуть, постійність – ознака професіоналізму. З кожним роком ви стаєте ще кращими та кориснішими.


 

ГО “Обрій можливостей”, Хмельницький

Переваги Порталу після оновлення – доступність, зручність, інформативність. Побажання подальших успіхів, зростання! Окрема подяка за кваліфіковану, толерантну, оперативну консультаційну допомогу в реєстрації нашої громадської організації “Обрій можливостей”. Дякуємо за професійну допомогу!


 

 Надія Чорна

Портал “Громадський Простір” при кожній нагоді і оперативно відгукується на прохання про публікацію подій чи новин, що стосуються благодійності.  Також працівники Громадського Простору є добрими інформаторами та консультантами для людей, що працюють в українській благодійності. Вважаю ГП відкритим і корисним ресурсом, дякую за їх роботу!


 

Аркадій Бущенко

Робота порталу “Громадський простір”приємно здивувала фаховими журналістськими матеріалами, зокрема у сфері прав людини. Можу сміливо сказати, що портал є нашим надійним союзником у висвітленні суспільно важливих питань. Оперативність і достовірність – за це ми цінуємо civic.ua в першу чергу!


 

Лукаш Граєвські (Łukasz Grajewski),  Warsaw 

На мій погляд, eu.prostir.ua  є найбільшим та найкращим джерелом інформації щодо широкого кола можливостей, що відкриваються перед українцями. В умовах величезного потоку інформації, Європейський Простір необхідний як фільтр, який упорядковує її найкращим чином. Завдяки цьому читачі, зацікавлені ​​в стипендіях, конференціях, програмах, можливостях партнерства, можуть реально брати участь у процесі міжнародного діалогу.


 

Андрій Лепак

„Громадський простір” – це надзвичайно інформативний та динамічний ресурс для третього сектору України. Це якісний і функціональний майданчик для поширення інформації серед зацікавленої аудиторії. Подекуди правозахисники жартують: якщо нічого не було опубліковано на гром.просторі, значить захід чи подія не відбулися. Вважаємо, „Гром.простір” повинен перетворитись на багатомовний рупор громадянського суспільства України. Принаймні для цього у нього є всі передумови.


 

Олександр Максимчук

Головними перевагами Громадського Простору є широке тематичне охоплення, насичена й оперативна стрічка новин, цікаві і ґрунтовні матеріали, сучасні форми подачі і розповсюдження. Дуже важливо, що портал надає підтримку громадським і благодійним проектам, виступає інформаційним партнером різноманітних акцій, серед яких – найбільша подія благодійного життя України, Всеукраїнський конкурс «Благодійник року». Громадський Простір є надійним і авторитетним джерелом інформації про роботу недержавних організацій в Україні і світі.


 

Анна Чайковська

Структура та можливості інформаційного порталу  “Громадський простір”, на мій погляд, забезпечують інформаційний обмін серед НУО, цілком відповідають завданням розбудови громадянського суспільства та утвердження української державності. Висвітлюються актуальні питання. Професійна журналістика. Незаангажованість. Змістовно. Креативно. Особливо мені подобається читати вісті з полів. Це опис подій, які відбулися та інтерв’ю з цікавими людьми. (1% на суспільне благо зробив громадський сектор Польщі публічним, …) Подобається можливість для НУО розмістити на Порталі звіти. Одні звітують, інші читають і переймають досвід – супер! Дякую всім працівникам і волонтерам за вашу працю,за те, що Ви є. Щасти вам Боже!


 

Андрій Назаренко,  засновник та голова фонду “Майбутнє сиріт”

Громадський Простір є дійсно тим простором в якому можна знайти необхідну інформацію про діяльність громадських та благодійних організацій. Це мій єдиний ресурс, де я ділюся своїми новинами та можу отримати корисні посилання про програми та проекти в Україні”.


 

Тетяна Лупова, у минулому начальник Управління інформаційної політики та аналітичної діяльності Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  

У діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Секретаріату Уповноваженого  ми доволі часто використовували портал «Громадський Простір». Портал дуже зручний для отримання інформації про порушення прав людини в Україні, оперативної інформації про профільні заходи, а також важливих чи резонансних новин. У рамках співробітництва з порталом «Громадський Простір»  ми започаткували обмін інформацією та включили електронну адресу порталу до нашої розсилки аби редакція могла отримувати нашу оперативну інформацію і розміщувати в своїх новинах чи використовувати за призначенням, ми в свою чергу  розміщували на нашому сайті цікаві, важливі, резонансні новини з порталу. На мій погляд, портал є зручним у використанні, редакція дотримується принципів оперативності та об’єктивності. Ми дуже вдячні редакції порталу за успішне взаємовигідне співробітництво.


 

Інга Дудник, голова громадської організації “Територія успіху

Громадський поростір – це майданчик для спілкування, обміну досвідом, пошуку інформації та партнерів. Це знахідка для громадських організацій. Ми завди можемо поділитись зі спільнотою своїми новинами та подивитися, що інші роблять. Іноді це допомогає в роботі. Дуже цінною є можливість оприлюднити звіти організації.


 

Юлія Маклюк, застпуник голови ГО “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”

Проект Громадський Простір я особисто вважаю дуже потрібним для розвитку громадянського суспільства в Україні. Новини, репортажі тематичних подій, анонси, навчальні матеріали, які публікує Громадський Простір, завжди є якісними, актуальними, корисними. Часто, зайшовши на сайт Громадського Простору, за 10-15 хвилин можна оцінити, чим живе НУО-шне середовище сьогодні. Звичайно, не оминаю увагою і розділи Конкурси та Біржа праці. Окрема подяка команді Громадського Простору за опублікування анонсів та пропозицій нашої НУО, це значно допомагає знаходити партнерів для проектів та поширювати інформацію про заходи. Бажаю Громадському Простору розвиватись та приносити ще більше плодів для нашої спільної справи.


 

Вікторія Гуменюк про проект Громадського Простору:

“Європейський Простір”  – чи не єдиний український портал, який містить усю інформацію, яка стосується євроінтеграційного порядку денного реформ України та життя ЄС з його інституціями. Секретаріат Громадської експертної ради має свою сторінку на Європейському Просторі.  Окремо варто відмітити оперативність та готовність допомогти з розміщенням матеріалів та анонсів працівників Європейського Простору. Також, все частіше й  частіше в дуже оперативному режимі на розділах порталу з`являються власні матеріали, які вже на рівні якісної журналістики висвітлюють важливі події навколо євроінтеграційних прагнень України.