Партнери

EUProstir euprostir

Європейський Простір — веб-платформа підтримки громадянського суспільства України, працює на підтримку проєвропейського поступу країни, надаючи інформаційний супровід, ресурсну базу, презентаційний майданчик для громадських організацій. Наразі Європейський Простір, за сприяння та у партнерстві з ЄС реалізує нове бачення та стратегію розвитку – з фокусом на  успішні кейси та інструменти.  

 

 

Screenshot_13   Креативна Європа

Програма «Креативна Європа» — це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи. Загальні цілі програми полягають у захисті, розвитку та популяризації культурного та лінгвістичного різноманіття і зміцненні конкурентної здатності культурного та креативного секторів Європи.

 

 

Світлина від Koło Aktywności-Polska&Ukraina.Koło Aktywności-Polska&Ukraina

Ініціатива на формування спільного інформаційного майданчика для комунікації та самореалізації людей з активною життєвою позицією та демократичними цінностями в Україні та Польщі. Команда Koło Aktywności-Polska & Ukraina – представники громадських організацій Польщі та України, які мають значний досвід роботи в третьому секторі, зокрема польсько-української співпраці.