Партнерства

 

depositphotos

 ua.depositphotos.com

Завдяки партнерству з платформою ua.depositphotos.com портал “Громадський Простір” посилює візуальну складову: публікації про громадські кампанії та інші важливі ініціативи для соціальних змін отримують більше видимості, більше шансів бути почутими, а отже — більше залученості. Depositphotos — фотостокова агенція з власним інтернет-фотобанком високоякісних ліцензійних стокових фотографій і зображень, які використовують у своїй роботі графічні дизайнери, художники та поліграфісти з усього світу.

 

EU_TOGETHER_EN

 

EUProstir 

Європейський Простір — веб-платформа підтримки громадянського суспільства України, працює на підтримку проєвропейського поступу країни, надаючи інформаційний супровід, ресурсну базу, презентаційний майданчик для громадських організацій. Проєк Громадського Простору EUProstir, за сприяння та у партнерстві з Європейським Союзом реалізував проєкт TOGETHER задля сприяння розвитку ОГС, і продовжує впроваджувати нову стратегію розвитку – з фокусом на  успішні кейси та інструменти.  

 

 

GIU_logoГромадські ініціативи України

Багато років поспіль ІАЦ “Громадський Простір” успішно співпрацює з мережею ОГС “Громадські ініціативи України, є партнером щорічного Форуму  “Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”, що відбувається з 2013 року. Взаємодія з ГІУ дає можливість дізнаватись більше про локальні активності, знайомитись з регіональними громадськими ініціативами, щоб розповідати про найкращі практики та актуальні потреби НУО.  спільні активності та  де разом працюємо і навчаємось, знаходимо нові знайомства-розвіртуалізації — більше ніж з сотнею мега активних громадських організацій — з різних куточків країни.  

 

 

61627809_1022482791476257_704492357302616064_nСпецпроєкт. Активні Громадяни

Спецпроект Громадського Простору та програми British Council Ukraine — Active Citizens — щодо проведення конкурсу проектів соціальної дії та онлайн голосування за найкращі ідеї покращення громад України. Конкурс історій успіху до 5-річчя програми “Активні Громадяни” надав можливість авторам проектів розповісти історію свого успіху, позмагатись за продовження підтримки, а також надихнути багато активних громадян на втілення своїх мрій в проекти. 

 

 

Screenshot_13   Креативна Європа

Програма «Creative Europe» — це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи. Загальні цілі програми полягають у захисті, розвитку та популяризації культурного та лінгвістичного різноманіття і зміцненні конкурентної здатності культурного та креативного секторів Європи. Чотири роки поспіль Громадський Простір є партнером Creative Europe в організації промоції Щорічного Ярмарку грантів у сфері культури.

 

10250050_881984065154734_3409487848687877050_nKoło Aktywności-Polska&Ukraina

Ініціатива на формування спільного інформаційного майданчика для комунікації та самореалізації людей з активною життєвою позицією та демократичними цінностями в Україні та Польщі. Команда Koło Aktywności-Polska & Ukraina – представники громадських організацій Польщі та України, які мають значний досвід роботи в третьому секторі, зокрема польсько-української співпраці.