Партнери

 

logo_UWF_ukr2014Громадський Простір за підтримки Українського Жіночого Фонду реалізує проект медіа-підтримки жіночих громадських ініціатив

Проектом передбачено виведення у фокус тем ролі жінки у часи активізації громадського руху України, миробудування та вирішення конфліктів, жіночого волонтерства, підвищення ефективності інформування громадськості з питань забезпечення ґендерної рівності. Надається інформаційна підтримка жіночим НУО через забезпечення їхніх інформаційних та ресурсних потреб, медіа-супровід активностей громадських організацій, а також через пошук, оперативне поширення корисної  для їхньої роботи інформації.

 

vpoГромадський Простір протягом жовтня-грудня проводив інформаційну кампанію «ВПО: правдивий storytelling на Громадському Просторі» в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини. Мета  –забезпечити потужну інформаційну кампанію через веб платформу «Громадський Простір», супутні інформаційні канали, партнерські мережі, спрямовану на приковування уваги суспільства до актуальності проблематики інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громадах, ознайомлення з реальними можливостями отримання підтримки з боку ГО, міжнародних фондів тощо. Створено більше 50 авторських матеріалів (storytelling, оглядів, статей, відео-інтерв`ю), засновано рубрику ВПО, здійснюється щоденний моніторинг та наповнення для акумулювання матеріалів, журналістських публікацій, громадських активностей в інтересах ВПО.

 

 

10250050_881984065154734_3409487848687877050_n

Громадський Простір у Koło Aktywności-Polska&Ukraina

Ініціатива на формування спільного інформаційного майданчика для комунікації та самореалізації людей з активною життєвою позицією та демократичними цінностями в Україні та Польщі. Команда Koło Aktywności-Polska & Ukraina – представники громадських організацій Польщі та України, які мають значний досвід роботи в третьому секторі, зокрема польсько-української співпраці. Поруч Громадського Простору – Східноєвропейський демократичний центр (Варшава),   Центр Ахалар (Чернігів),  КВУ (Донецьк).