Конкурсний відбір до проєкту «Успішні OСББ у режимі реального часу»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


конкурс «Успішні OСББ у режимі реального часу»
Конкурсний відбір до проєкту «Успішні OСББ у режимі реального часу»

З 10 серпня по 15 вересня у Бахмуті, Маріуполі, Попасній і Рубіжному проводиться конкурс серед ініціативних груп співвласників багатоквартирного будинку, переможці якого візьмуть участь у проєкті «Успішні OСББ у режимі реального часу». Організатор конкурсу – Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР), що впроваджує ініціативу «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Конкурс передбачає відбір щонайменше чотирьох ініціативних груп – по одній у кожному місті, які створюватимуть ОСББ за експертного супроводу спеціалістів проєкту «Добрі сусіди – одна країна» у режимі реального часу.

Визначення переможців конкурсу відбудеться до 27 вересня цього року.

Новостворені ОСББ матимуть змогу реалізувати омріяну ініціативу з поліпшення технічного стану своїх будинків та / або прибудинкової території на умовах співфінансування. 

Подавайте заявки https://forms.gle/nRBxFevY6Wk7LpbE9 та перемагайте! Створюйте ОСББ за експертної допомоги і використовуйте можливість подбати про свою власність.

Положення про конкурс та інші документи – за посиланням.

Додаткова інформація за телефоном 044-428-76-10 або ел. адресою [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації