Прийом заявок на Молодіжний саміт

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Roman Tyshchenko

csm_Tvaerpol_2_0be5485ef4_a9844d1bc9
Прийом заявок на Молодіжний саміт

Відкрито конкурс на Молодіжний саміт!

Запишіться на майстер-клас з молодіжного лідерства від Українсько-данського молодіжного дому вже сьогодні!

Наша мета – показати активістам, як підтримувати здоровий діалог в організації, покращити комунікативні навички та дізнатися більше про те, як відстежувати та оцінювати проект. Програма буде корисною як для низових волонтерів, так і для керівників місцевих організацій – вона дає універсальний досвід, необхідний для молодіжних організацій.

Наш Молодіжний саміт – це серія з трьох семінарів:

Семінар 1: Діалог та конфлікти
Семінар 2: Удосконалення навичок спілкування
Семінар 3: Моніторинг та оцінка проекту

Після закінчення всіх трьох семінарів учасники отримають диплом про закінчення курсу. Але можна записатися і тільки на один-два семінари, щоб отримати необхідні знання та досвід.

Також повідомляємо, що ми покриваємо транспорт до Києва, але не проживання. Тож наразі ми запрошуємо учасників із Києва, а також жителів міст, які мають доступ до мережі поїздів Інтерсіті.

Робоча мова семінарів – англійська, тому учасники повинні володіти англійською мовою на рівні В1 або вище.

Дедлайн подачі заявок – 12 вересня, тож зареєструйтесь зараз та візьміть із собою друзів!

Перший семінар за участю Ambassadors for Dialogue у відбудеться 25 вересня. Молодіжний саміт організовується Українсько-данським молодіжним домом у співпраці з Данською молодіжною радою. Посилання для реєстрації: тут.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації