Конкурс на кращий журналістський матеріал «Жінки, мир, безпека» за результатами онлайн-тренінгу «Гендерна рівність в конфлікті та в мирних процесах»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Cdd Ngo

161612778_2670555096568078_4294275415862526901_n
Конкурс на кращий журналістський матеріал «Жінки, мир, безпека» за результатами онлайн-тренінгу «Гендерна рівність в конфлікті та в мирних процесах»

ВГО «Центр – Розвиток демократії» в рамках проекту Глобальної мережі жінок-миробудівниць “Місцеві спільноти будують і підтримують мир: Посилення участі жінок і молоді в побудові сталого миру у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Кенії, Молдові, Південному Судані, Уганді та Україні” (за підтримки Австрійської агенції розвитку), оголошує конкурс найкращих журналістських матеріалів. Переможниці /переможці конкурсу отримають цінні призи (ноутбук за перше місце, фотоапарат за друге і цифровий диктофон за третє).

Для участі у конкурсі матеріали мають бути дотичними до тем онлайн-тренінгу «Гендерна рівність в конфлікті та в мирних процесах»:

-        гендер і медіа

-        порядок денний «Жінки, мир і безпека»

-        гендерна рівність у конфлікті (в їх розмаїтті)

-        гендерна рівність у миробудуванні та підтриманні миру

-        вплив пандемії COVID-19 на положення жінок в Україні та на ситуацію із конфліктом

-        роль ЗМІ і журналістської спільноти у просуванні порядку денного «Жінки, мир, безпека», підтримці суспільної згуртованості і підтриманні миру

та безпосередньо висвітлювати теми порядку денного «Жінки, мир, безпека» та лідерську роль жінок у миробудуванні та відбудові після COVID-19.  

В конкурсі можуть взяти участь матеріали, що їх було підготовлено і опубліковано протягом червня-серпня 2021 року.

Матеріали можуть містити як аналітичну, так і мультимедійну складову (фото/відео/інфографіка/аудіо).

Для участі в конкурсі  до 15 вересня (23:00) необхідно заповнити гугл-форму за посиланням (https://forms.gle/6zXjisgNmXfu8zmS6,) де треба зазначити персональні дані та додати посилання на опублікований матеріал.

До конкурсу не приймаються:
1) короткі інформаційні повідомлення;

2) репортажі з подій (конференцій, круглих столів, засідань) без глибших інтерв’ю, додаткових репортажів тощо;

3) матеріали, що містять рекламу політиків, посадовців, підприємців;

4) матеріали, які вже брали чи беруть участь у інших конкурсах чи проєктах.

Визначення переможниць / переможців конкурсу

Переможниць / переможців  визначає незалежна конкурсна комісія. Визначення переможниць / переможців  конкурсу відбувається шляхом співставлення оцінок та визначення середнього балу кожного заявленого матеріалу. Конкурсна комісія не оприлюднює детальні бали членів конкурсної комісії та не пояснює свої рішення.

СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ПОДАНИХ МАТЕРІАЛІВ СКЛАДАЄТЬСЯ З ТАКИХ СКЛАДОВИХ: 

Відповідність стандартам журналістики:

  1. Точність подачі інформації.
  2. Повнота інформації.
  3. Баланс думок.
  4. Відокремлення фактів від суджень журналіста.
  5. Достовірність інформації.
  6. Простота подачі інформації.
  7. Оригінальність інформації.
  8. Цікавість інформації.

Tермін для подання матеріалів до участі в конкурсі журналістських матеріалів на тему “Жінки, мир, безпека” подовжено до 15 вересня. 

За потреби, матеріали тренінгу можна переглянути на Ютубі: 

11 червня

18 червня

25 червня 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій у межах Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Тендер на закупівлю послуг організації та проведення літнього табору психологічної реабілітації

Оголошення про тендер: послуги друку

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення національного дослідження в Україні

Міжнародний Республіканський Інститут оголошує подовження строку подачі заявок на тендер з надання послуг проведення фокус груп

Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю та адресну доставку медикаментів та товарів медичного призначення для забезпечення реалізації проектів Організації