Травень багатий можливостями

Травнева добірка грантів, конкурсів та навчальних пропозицій на будь-який смак. Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив оголошує конкурс проєктних пропозицій на 2021-2022 рік Канадський ...

NEW_slider_ГП(85)
Травень багатий можливостями

Травнева добірка грантів, конкурсів та навчальних пропозицій на будь-який смак.

 

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив оголошує конкурс проєктних пропозицій на 2021-2022 рік 

Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проєкти, що відповідають пріоритетним напрямкам міжнародної допомоги уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами.

Дедлайн: 25 травня 2021 року (включно).

 

Детальніше тут

 

Конкурс “Сприяння використанню інструментів місцевої демократії на рівні територіальних громад”

Мета конкурсу – посилення спроможності членів територіальних громад міст, сіл та селищ реалізовувати передбачені законодавством України форми безпосереднього народовладдя на місцевому рівні (ОСНи, загальні збори членів територіальних громад за місцем проживання, місцеві ініціативи, громадські слухання тощо) як важливої складової децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

Дедлайн: 18 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Грант на впровадження та просування навчальної програми з громадянської освіти

Обрана партнерська організація співпрацюватиме з IREX та IRI у впровадженні та просуванні й розповсюдженні навчальної програми, забезпечуючи набуття та використання навичок молодими людьми у віці 10-25 років для участі у прийнятті рішень та вирішенні проблем громади, реалізації своїх прав, розумінні того, як працює урядування на різних рівнях (місцевому, регіональному, національному) та розбудові спроможності суттєво сприяти формуванню молодіжної політики.

Дедлайн: 22 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Active Citizens Camp online: креативне лідерство

Табір для 40 молодих лідерів, що складається з двох модулів. Перший модуль допоможе усвідомити мотивацію займатися змінотворенням, навчитися вести ефективний діалог та планувати сталі соціальні ініціативи. Другий модуль присвячено творчому мисленню, зокрема, технікам креативності, нестандартному мисленню на кожному етапі реалізації проєкту.

Дедлайн: 17 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс «Розвиток критичного мислення»

Мета конкурсу: сприяння розвитку, популяризації та застосуванню інструментів, які розвивають навички критичного мислення та протидіють дезінформації.

Дедлайн: 27 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс “Аналіз і моніторинг впровадження політик і програм щодо захисту довкілля на місцевому та регіональному рівнях”

Мета конкурсу – (а) сприяти підвищенню якості і ефективності формування програм, спрямованих на захист і збереження довкілля регіонального або місцевого рівня, забезпечення їх продуктивного та доброчесного виконання у майбутньому; (б) підняти на якісно новий рівень громадський дискурс щодо впровадження екологічних програм та інших соціально-економічних програм, де є довкіллєва складова, через антикорупційну призму.

Дедлайн: 1 червня 2021 р.

Детальніше тут

 

Друга хвиля конкурсу грантів на впровадження інструментів civic tech в умовах пандемії

Civic tech (громадські технології) – цифрові інструменти, що спрощують комунікацію між державою і громадськістю та залучають громадян до вирішення актуальних проблем місцевого чи національного значення.

Дедлайн: 12 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс наукових робіт на тему Революції Гідності

Метою активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України, популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану, стимулювати й підтримувати талановиту молодь, залучати її до вивчення та дослідження Революції Гідності.

Дедлайн: 16 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Малі Гранти Теплого Міста: отримай до 20 000 грн на реалізацію власної ідеї

Подати ґрантову заявку можуть як громадські та благодійні організації міста, так і ініціативні групи з Івано-Франківської ОТГ. 

Дедлайн: 22 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Школа «Інженери Порозуміння»: розпочато набір на участь у групу № 7 поглибленої річної програми з повною зайнятістю

Школа “Інженери Порозуміння”, що успішно працює з 2017 – це 10-ти місячна інтенсивна навчальна програма для здобуття навичок мирного врегулювання конфліктів за методикою Ненасильницького спілкування. 

Дедлайн: 25 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс заявок «Економічне відновлення і засоби існування. Соціальний захист»

Даний конкурс очікує на пропозиції, орієнтовані на економічне відновлення та засоби існування та соціальний захист, з метою розвитку стійких економічних можливостей, просування довготривалих рішень для існування та посилення соціального захисту для вразливих груп з огляду на пандемію COVID-19.

Дедлайн: 20 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Набір учасників на тренінги з Інституційного розвитку ОГС

Курс складається з 9 онлайн-заходів, кожен з яких передбачає проведення 2 вебінарів на початку і наприкінці сесії, які триватимуть від одного до трьох тижнів.

Дедлайн: 23 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Весняна школа «Європейська соціальна хартія – сучасна соціальна конституція Європи та основні виклики для України»

Учасники та учасниці дізнаються про Європейську соціальну хартію як соціальну конституцію Європи, фундаментальний міжнародно-правовий договір, що складає основу європейської системи захисту прав людини поряд  з Європейською конвенцією з прав людини, а також особливості її ратифікації державами-членами Ради Європи. 

Дедлайн: 12 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Тренінговий курс для депутаток місцевих рад

Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, групову роботу, домашні завдання, що допоможе учасницям опрацювати отримані знання та застосувати у свою щоденну депутатську роботу на новому якісному рівні. Додатково випускниці тренінгового курсу для депутаток місцевих рад візьмуть участь у менторській програмі – отримають індивідуальну підтримку досвідчених і фахових експерток з актуальних для них питань.

Дедлайн: 14 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Набір учасників до проєкту «Об’єднання задля допомоги хелперам»

Цей проєкт продовжує тему, розпочату Центром АХАЛАР три роки тому, а саме – підтримка людей допомагаючих професій, особливо тих, хто працює з уцілілими після насильства. У 2020 році ми навчали хелперів методикам роботи з уцілілими. 

Дедлайн: 20 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Інфраструктурні гранти від House of Europe

Можуть взяти участь: громадські організації, що працюють у сфері культури; державні заклади культури; комунальні заклади культури.

Дедлайн: 14 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс з оцінки цифрової грамотності серед медпрацівників Житомирської, Львівської та Донецької областей

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України.

Дедлайн: 12 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Проєкт «Зміцнення потенціалу молодих жінок із Донецької та Луганської областей» запрошує до участі

ООН Жінки надає підтримку уряду України, обласним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, жіночим громадським організаціям та жіночим групам в Донецькій та Луганській областях у локалізації Національного плану дій 1325 та посиленні голосу жінок у впровадженні Порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» в Україні.

Дедлайн: 15 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Стартує конкурс для викладачів щодо участі у програмі CIPE з підготовки держсектору

Для переможців конкурсу CIPE забезпечить витрати на навчальний процес, проїзд до Києва та проживання (для учасників з інших міст), кава-брейки та обід протягом двох днів тренінгу.

Дедлайн: 14 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Підтримка діяльності Громадської антирейдерської платформи

Проект АГРО планує надати субгрант відповідній та кваліфікованій українській неурядовій організації або бізнес асоціації для підтримки Громадської антирейдерської платформи у впровадженні заходів захисту ринку земель від рейдерства.

Дедлайн: 24 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс для створення Ресурсного центру у Сєвєродонецьку

Діяльність Ресурсного центру буде спрямована на  підвищення участі власників квартир в управлінні їх спільним майном, обізнаності стосовно їх прав, застосуванні правових інструментів та важелів впливу на процеси прийняття рішень в ОСББ, та позитивно вплине на умови проживання завдяки мобілізації громадянської активності в багатоквартирному житловому секторі (членів правління ОСББ, співвласників багатоквартирного будинку тощо).

Дедлайн: 24 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс на отримання гранту на підтримку діяльності щодо посилення спроможності обласних департаментів охорони здоров’я

Метою гранту є розробка онлайн-курсу для обласних департаментів охорони здоров’я для розбудови їх потенціалу щодо стратегічного розвитку мережі медичних закладів, та проведення онлайн тренінгу для представників обласних департаментів охорони здоров’я з трьох пілотних областей Проекту.

Дедлайн: 16 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс на отримання гранту для створення концепції громадського рейтингу закладів охорони здоров’я та проведення оцінки існуючих наглядових рад закладів охорони здоров’я та практик їх діяльності

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. 

Дедлайн: 19 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Субгрант «Практичні Агро-Інновації»

Проект АГРО планує надати субгрант відповідній та кваліфікованій українській неурядовій організації чи бізнес-асоціації, які працюють у сфері поширення знань та інформації у сільському господарстві; суб-реципієнти повинні бути офіційно сформовані, визнані та мати належну репутацію у відповідних українських органах влади, що відповідає чинним положенням цивільного та податкового законодавства.

Дедлайн: 24 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс фотографій. Разом на відстані: створення нової солідарності у мінливому світі

Представництво ЄС у Раді Європи спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад і Центром “Північ – Південь” Ради Європи розпочинають суспільну кампанію для відзначення стійкості суспільств у Європі та за її межами і вшанування тих, хто продемонстрував солідарність в умовах кризи.

Дедлайн: 31 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

В Україні шукають інновації від природи, що вирішують проблему відходів

Участь у конкурсі можуть взяти інженери, дизайнери, винахідники, студенти, а також усі, хто зацікавлений у вирішенні проблем людства за допомогою рішень, підказаних природою (біомімікрія).

Дедлайн: 16 травня 2021 р.

Детальніше тут

 

Нова магістерська програма подвійного диплому в Львівському Університеті

Програма передбачає один рік навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка та рік в University of L’Aquila (Італія).

Дедлайн: 15 травня 2021 р.

Детальніше тут

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Рука допомоги від ЄС хоспісам в Україні у часи пандемії коронавірусу

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»