Субгрант на створення Онлайн ресурсу «Кращі агро практики» (ОНОВЛЕНО)

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Субгрант на створення Онлайн ресурсу «Кращі агро практики» (ОНОВЛЕНО)

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)», що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації програми «Кращі агро практики», загальною стратегічною метою якої є створення онлайнового ресурсного центру «Кращі арго практики», який забезпечить агро ММСП практичними знаннями та показовою базою про сучасні аграрні технології в Україні та світі, які можна впровадити в плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції. 

Проект АГРО планує надати субгрант відповідній та кваліфікованій українській неурядовій організації чи бізнес-асоціації, які працюють у сфері поширення знань та інформації у сільському господарстві; суб-реципієнти повинні бути офіційно сформовані, визнані та мати належну репутацію у відповідних українських органах влади, що відповідає чинним положенням цивільного та податкового законодавства.

В рамках субгрантової діяльності суб-реципієнт спрямує свої зусилля на запровадження реєстру/бази даних кращих аграрних практик, доступних в Україні та за кордоном (переважно в ЄС) та створення нових механізмів управління такими агро практиками для забезпечення доступу до них малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції.

Проект АГРО проведе перед заявочний on-line семінар з 11:00 до 12:00 за місцевим часом 21 травня 2021 р. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно ЗПЗ і отримати роз’яснення щодо заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом 19 травня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням на RFA № 32. 

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA № 32. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 31 травня 2021 р.

Завантажити детальну інформацію запиту.

Завантажити додатки.

Завантажити зміниAGRO RFA-32_Best agro practices_Amendment


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем