Підтримка діяльності Громадської антирейдерської платформи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Підтримка діяльності Громадської антирейдерської платформи

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО, що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації проекту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи.

Проект АГРО планує надати субгрант відповідній та кваліфікованій українській неурядовій організації або бізнес асоціації для підтримки Громадської антирейдерської платформи у впровадженні заходів захисту ринку земель від рейдерства. Підтримка надаватиметься шляхом проведення моніторингу законодавства, конференцій, тренінгів, круглих столів та іншої консультаційної допомоги щодо протидії рейдерству.

Метою діяльності  є надання підтримки учасникам Громадської антирейдерської платформи, державним органам влади, правозахисним організаціям, Асоціаціям, агровиробникам та місцевим громадам у здійснені захисту бізнесу, майна, майнових та інших прав сільськогосподарських мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) від рейдерських захоплень, що відбуваються внаслідок неналежного оформлення прав; низького рівня обізнаності та правової культури правоволодільців; вад нормативно-правого регулювання, інституціональної системи управління та правозастосовчих практик; здійснення незаконних реєстраційних дій в державних реєстрах та кадастрах.

Діяльність в рамках субгранту повинна сприяти та забезпечити досягнення, як мінімум, таких результатів: 

  1. Наданнo рекомендації для Уряду, громад та бізнесу щодо протидії аграрному рейдерству та захисту майна і майнових прав в умовах відкриття ринку сільськогосподарських земель.
  2. Розроблено пропозиції щодо законодавчих, інституціональних та громадських бар’єрів з протидії рейдерству та відновлення порушених прав.
  3. Зроблено внесок у наповнення та взаємодію кадастрів та реєстрів, зміцнення довіри до державної земельної політики, розроблено рекомендації щодо подальшого розвитку кадастрово-реєстраційних систем.
  4. Організація національних та регіональних конференцій, круглих столів, тренінгів, спрямованих на підвищення антирейдерської кваліфікації місцевих фермерів, землевпорядників, реєстраторів, нотаріусів, правозахисників, працівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та журналістів,
  5. Формування позитивного ставлення суспільства до земельної реформи та нульова толерантність до проявів корупції та рейдерства, підвищення рівня правової культури.
  6. Комунікація з органами влади, центральними і місцевими ЗМІ з питань протидії рейдерству.
  7. Підвищення уваги органів влади та професійної спільноти до захисту майна та майнових прав і інтересів вразливих верств сільського населення, дрібних агровирорбників.
  8. ММСП, асоціації та громади отримали практичні рекомендації щодо запобігання новим випадкам рейдерства.

Проект АГРО проведе перед заявочний on-line семінар з 12.00 до 13.30 за місцевим часом 29 квітня 2021 р. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно ЗПЗ і отримати роз’яснення щодо заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом  28 квітня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням на RFA № 31. Підтверджуючи участь, будь ласка, повідомте, якщо учасник має які-небудь особливі потреби для доступу до місця проведення семінару.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на [email protected] з посиланням на RFA № 31. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 24 травня 2021 р. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Ознайомитися з детальним описом субгранту.

Завантажити додатки.


Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на тренінг «Відкриті дані в журналістській роботі та публічній громадській діяльності»

Відбір на тренінг “Активні Громадяни” для молодіжних працівників, молодіжних громадських організацій та представників молодіжних рад

Конкурс на закупівлю транспортних послуг

Запрошення до партнерства в організації регіональних етапів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2021»

Відкритий конкурс з закупівлі меблів

Проведення фасилітаційної стратегічної сесії для організаційного розвитку