Конкурс з оцінки цифрової грамотності серед медпрацівників Житомирської, Львівської та Донецької областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


медицина лікарі doctor
Конкурс з оцінки цифрової грамотності серед медпрацівників Житомирської, Львівської та Донецької областей

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту «Оцінка рівня цифрової грамотності серед медичних працівників Житомирської, Львівської та Донецької областей та розробка рекомендацій щодо її загального покращення в Україні».

Результатом виконання даного проекту має стати оцінка рівня цифроваї грамотності серед медичних працівників в закладах охорони здоров’я вказаних регіонів, визначення рівня використання ними Інтернет-ресурсів у роботі та розробка рекомендацій щодо загального покращення рівня цифрової грамотності серед медичних працівників в Україні.

Грантові заявки необхідно подати до 12 травня 2021 року включно.

 Загальна сума гранту не перевищуватиме 1 925 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
  • Мати номер DUNS для отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)
  • Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:
Значний (не менше трьох років) досвід проведення досліджень та збору кількісних та якісних даних за допомогою різних методів (запити на отримання інформації, опитування, фокус-групи,  глибинні інтерв’ю тощо), а також досвід у проведенні контекстного аналізу якісних даних та роботи з відповідними комп’ютерними програмами.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №15 “Assessment of the level of digital literacy among healthcare professionals in Zhytomyr, Lviv, and Donetsk oblasts and development of recommendations on its overall improvement in Ukraine”), що міститься в додатку до даного оголошення (RFA 15_Assessment of Digital Literacy_fin updeted ) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io). 

Заявники, що планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 29  квітня 2021 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 30  квітня 2021 року.

Інформаційний вебінар відбудеться о 15:00 28  квітня 2021 року року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 28  квітня 2021 року.

 Очікуємо на ваші заявки до 23:59 (за Київським часом) 12 травня 2021 року.


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем