Конкурс для створення Ресурсного центру у Сєвєродонецьку

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DG-East

гранти
Конкурс для створення Ресурсного центру у Сєвєродонецьку

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (у подальшому «DG East»), який реалізовує Chemonics International Inc, оголошує конкурс серед неприбуткових організацій (юридичних осіб створених відповідно до ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку») та громадських організацій (що функціонують в інтересах ОСББ (захищаючи інтереси місцевих ОСББ та зареєстрованих як некомерційні організації відповідно до законів України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/4572-17#Text)) та запрошує надіслати заявки для отримання технічної допомоги для виконання функцій Ресурсного центру в місті Сєвєродонецьк.

Діяльність Ресурсного центру буде спрямована на  підвищення участі власників квартир в управлінні їх спільним майном, обізнаності стосовно їх прав, застосуванні правових інструментів та важелів впливу на процеси прийняття рішень в ОСББ, та позитивно вплине на умови проживання завдяки мобілізації громадянської активності в багатоквартирному житловому секторі (членів правління ОСББ, співвласників багатоквартирного будинку тощо). «DG East» буде підтримувати та підсилить спроможність вже функціонуючої асоціації ОСББ чи громадської організації для виконання функцій Ресурсного центру для ОСББ згідно з МпВ (Меморандумом про взаєморозуміння). Крім того, діяльність буде спрямована на розвиток довіри громадськості та залучення громадян до громадських ініціатив у Луганській області.

DG East надасть технічну допомогу обраному заявнику (комп’ютерне обладнання та меблі), який доведе свою здатність функціонувати як Ресурсний центр підтримки діючих ОСББ та ініціативних груп, що бажають створити ОСББ у своєму багатоквартирному будинку в місті Сєвєродонецьк Луганської області. Обраному заявнику потрібно буде надавати консультації ОСББ та ініціативним групам співвласників щодо того, як створити та зареєструвати ОСББ, як ефективно керувати ОСББ, як вирішувати питання, пов’язані з діяльністю ОСББ, експлуатацією та утриманням будинку, отриманням та контролем якості комунальних послуг та консультувати з юридичних питань.

Заявки (супровідні документи, а саме заповнена аплікаційна форма (згідно додатку А), копія статуту, копії реєстраційних документів як юридичної особи) необхідно  надіслати в електронному вигляді Проекту DG East на адресу [email protected] та [email protected], з позначенням «SEV051-D-017» у темі повідомлення електронної пошти. Заявки необхідно  подати не пізніше 23:59 за місцевим українським часом 24 травня 2021 року. Заявки, які були відправлені запізно або не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Основні терміни за цим запитом наведені нижче: 

  • Дата оголошення конкурсу: 30 квітня 2021 р.
  • Остаточний термін подання заявок: 24 травня 2021 р., 23:59 за Київським часом.

Детальніше про умови у додатках. 

SEV-051-D-017_Ресурсний центр Сєвєродонецьк 

SEV-051-D-017_Додаток-A-Форма-Заявки


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем