Оновлено! Конкурс на отримання гранту на підтримку діяльності щодо посилення спроможності обласних департаментів охорони здоров’я

Зафіксувати у Google календарі!


грант
Оновлено! Конкурс на отримання гранту на підтримку діяльності щодо посилення спроможності обласних департаментів охорони здоров’я

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту на підтримку діяльності щодо посилення спроможності обласних департаментів охорони здоров’я у стратегічному розвитку мережі медичних закладів.

Метою гранту є розробка онлайн-курсу для обласних департаментів охорони здоров’я для розбудови їх потенціалу щодо стратегічного розвитку мережі медичних закладів, та проведення онлайн тренінгу для представників обласних департаментів охорони здоров’я з трьох пілотних областей Проекту.

Грантові заявки необхідно подати до 23:59 19 травня 2021 (довідкова інформація- [email protected]).

 Загальна сума гранту не перевищуватиме 950 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • Неурядові організації (НУО), юридичні особи регіонального та національного рівнів, що проводять  незалежну діяльність та зареєстровані в Україні належним чином (прибуткові та неприбуткові), професійні організації, університети, статути яких містять положення про можливість отримувати гранти, науково-дослідницькі установи, мають право подавати заявки на отримання гранту.
  • Мати номер DUNS для отримання грантів у розмірі понад $ 25000. (Партнери Проекту можуть подати заяву на http://fedgov.dnb.com/webform)
  • Мати реєстраційний номер SAM для грантів більше $ 25,000. (заявники Проекту можуть зареєструватися на https://www.sam.gov/ Для реєстрації необхідно мати номер DUNS)

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи, заклади, власниками яких є іноземці, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи .

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:
Значний досвід співпраці з установами системи охорони здоров’я та/або установами системи освіти в Україні; досвід співпраці з установами системи охорони здоров’я та/або установами системи освіти в Україні; досвід адаптації міжнародних освітніх програм та/або введення нових навчальних планів або післядипломних сертифікаційних програм; досвід розробки та виконання післядипломних та/або інших освітніх програм;

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №16 “BUILDING CAPACITY OF REGIONAL STATE ADMINISTRATIONS TO DEVELOP THE HEALTHCARE FACILITY NETWORK “), що міститься в додатку до даного оголошення (HRS_RFA_16_BuildCapacityRegAdmins_final) та на порталі грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io). 

Заявники, що планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту,  повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Інформаційний вебінар відбудеться о 15:00 06  травня 2021 року року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 06  травня 2021 року.

 


Останні публікації цього розділу:

Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Тендер на закупівлю послуг з оренди обладнання

Конкурс на виявлення виконавця послуг для постачання програмного забезпечення Asana для ДП “Медичні закупівлі України”

Підрядник з організації заходу

Набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT Україна

Запит на пропозиції: консультаційні послуги щодо інтеграції CRM-систем