Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Чернівці)

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nadiia

вакансія
Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Чернівці)

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс для надання послуг регіонального координатора в м. Чернівці в рамках впровадження проекту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні – REAct». 

Rights-Evidence-Action (REAct) – це платформа, що була розроблена Frontline AIDS (м. Хоув, Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії) для здійснення моніторингу порушень прав представників/представниць ключових вразливих груп та забезпечення системи реагування на такі порушення. Ця система здатна документувати широкий спектр проблем, пов’язаних із правами людини, бар’єрами доступу до ВІЛ-профілактичних або медичних послуг. 

REAct призначений для різних груп населення, але, в першу чергу, спрямований на моніторинг порушень прав маргіналізованих та криміналізованих групи, як-от людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ), людей, що вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), секс-працівників/працівниць, людей із числа ЛГБТ. 

Основні завдання проекту:

 • Побудова ефективної системи виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп в Україні в контексті ВІЛ та ТБ. 
 • Документування бар’єрів на шляху реалізації прав ключових груп в Україні, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо.
 • Налагодження та координація процесу реагування на виявленні бар’єри, відстеження ефективності наданої допомоги щодо кожного виявленого випадку.

Основні обов’язки регіонального координатора проекту:

 • Загальний менеджмент проекту REAct в регіоні, постійна супервізія та комунікація всіх активностей з відповідними представниками Альянсу громадського здоров’я, аналіз якості виконання та відповідність термінам реалізації.
 • Налагодження співпраці із профілактичними проектами, що надають послуги ключовим групам, та потенційно можуть стати точками входу для виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп.
 • Налагодження співпраці із проектами, що надають юридичну та параюридичну допомогу ключовим групам, є обізнаними із специфікою бар’єрів в реалізації прав, з якими можуть стикатися ключові групи. 
 • Координація роботи документаторів проекту у регіоні, контроль за дотриманням відповідних політик та інструкцій проекту, навчання щодо ведення платформи REAct, її впровадження, виявлення помилок або складнощів при користуванні платформою, проблем в налагоджені системи реагування на виявлені порушення на індивідуальному рівні.
 • Забезпечення процесу своєчасного та повного документування місцевими документаторами випадків порушення прав ключових груп, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо.
 • Надання технічної допомоги документаторам проекту у регіоні щодо алгоритму реагування на випадки порушень прав.
 • Налагодження системи переадресації виявлених правових порушень ключових груп до відповідних спеціалістів для отримання юридичної або параюридичної допомоги, відстеження ефективності даного перенаправлення, доповнення задокументованих випадків у разі отримання додаткової інформації.
 • Здійснення верифікації задокументованих випадків, перевірка на предмет відповідності, повноти та змісту введеної інформації; проведення аналізу випадків, щодо яких не відбулось успішного вирішення ситуації з порушенням прав, або не було вжито жодних заходів.
 • Проведення координаційних зустрічей із зацікавленими сторонами для представлення агрегованої інформації щодо виявлених випадків, вироблення стратегії щодо попередження виникнення даних випадків в майбутньому. 

Запланована зайнятість: часткова зайнятість, березень 2021  – грудень 2021, з можливим продовженням виконання обов’язків у 2022 році.

Загальні вимоги до координатора проекту: 

 • Досвід менеджменту регіональних проектів в сфері ВІЛ або ТБ буде значно перевагою;
 • Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД; 
 • Досвід роботи з представниками ключових груп; 
 • Обізнаність із нормативно-правовою базою в сфері ВІЛ/СНІД, особливостей нормативно-правової бази, що стосується ключових груп, дискримінаційного ставлення та проявів насильства (юридична освіта буде перевагою); 
 • Досвід роботи із неурядовими організаціями, державними установами, закладами охорони здоров‘я; 
 • Відповідна вища освіта (громадське здоров’я, право, соціальні науки, управління); 
 • ФОП або готовність його відкрити у стислі терміни – обов’язково;
 • Високий рівень комп’ютерної грамотності.

Процедура участі в конкурсі:

Усі учасники конкурсу повинні подати CV та мотиваційний лист. Документи необхідно надіслати на електронну адресу фахівця з координації досліджень проекту, Надії Семчук ([email protected]до 18:00 11 березня 2021 р. У темі повідомлення зазначте місто: «Регіональний координатор проекту REAct_Чернівці».


Останні публікації цього розділу:

HR асистент/ка до Transparency International Ukraine

Експерт з розвитку підприємництва

Консультанти з аналізу потреб у ресурсах системи транспортування мокротиння та іншого біологічного матеріалу

Консультанти з розробки проекту алгоритму/порядку/інструкції/СОПу щодо збору і транспортування біологічних матеріалів

Консультант з адвокації

Консультанти з аналізу системи транспортування мокротиння та іншого біологічного матеріалу