Лікарі-волонтери/ки для медичних виїздів на деокуповані території

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DariaZakrevska

Шукаємо лікарів горизонт
Лікарі-волонтери/ки для медичних виїздів на деокуповані території

ГО “Кейсерс” шукає лікарів-волонтерів для медичних виїздів на деокуповані території

Команда працює у форматі мобільного медичного центру у Херсонській області. Один день = одне село, виїзди плануються на вихідні на регулярній основі (сб та нд або пт, сб та нд, залежно від можливостей і домовленостей з лікарями).

ГО шукає лікарів-волонтерів:

  • Сімейний лікар/терапевт
  • Кардіолог
  • Невропатолог
  • УЗД спеціаліст (із портативним апаратом УЗД)

А також інших вузькопрофільних лікарів, які можуть та хочуть долучитись.

Логістика, проживання та харчування під час виїзду забезпечуються. У команди є швидка, домовленості зі старостами, базу для відпочинку, інтернет для ведення прийомів. Виїзди не відбуваються у наближені до фронту села, але задля безпеки є броники, каски, рації, аптечки та усе необхідне.

На цих територіях залишилося багато людей поважного віку, вони пережили багато стресів, давно не консультувалися з лікарями. Лікарні та ФАПи розбиті або знаходяться дуже далеко і мешканці не можуть туди поїхати. Тому ГО запрошує допомагати на місці, щоб зберегти здоровʼя та підтримати їх.

Більше про формат виїздів та як усе відбувається читайте за посиланням: www.helpukraine.casers.org/doctors

ГО “Кейсерс” вже понад рік займається медичними евакуаціями та організацією мобільних медичних центрів на деокупованих територіях Донецької, Харківської та Херсонської областей. Консультації проходять в очному та телемедичному форматах, за необхідності команда підтримує людей у виїздах до лікарень на дообстеження/госпіталізацію.

“На кожному прийомі люди стабільно отримують направлення до профільних спеціалістів, причому до кількох різних. Звісно, ми допомагаємо у невідкладних випадках, та у швидку не можуть влізти усі, кому необхідні огляди профільних лікарів. Саме тому ми хочемо привезти лікарів туди, безпосередньо до людей, щоб спростити їхній шлях до отримання необхідної допомоги” — коментує засновник організації Євген.

Більше про ініціативи ГО та вже реалізовані медичні виїзди за посиланням: www.helpukraine.casers.org

З питаннями звертайтеся до Дарʼї: [email protected]

Мобільні медичні центри організовуються ГО “Кейсерс” у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу. 


Останні публікації цього розділу:

Асистент/ка проєктів

Фахівець/чиня з мінної небезпеки

Провідний/на фахівець/чиня з підготовки та ведення звітності за проєктами

Менеджер/ка з комунікацій та роботі з лідерами думок

Координатор/ка проєкту по F2F фандрейзингу

Фахівець/чиня з фінансів