Експерт з надання ветеринарних послуг у Луганській області

Зафіксувати у Google календарі!


USAID Logo
Експерт з надання ветеринарних послуг у Луганській області

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (ARDS), що впроваджується компанією Chemonics International, шукає експерта для надання ветеринарних послуг, у тому числі послуг зі штучного осіменіння, для розвитку молочного тваринництва в особистих селянських та фермерських господарствах Луганської області.

Мета завдання:

Започаткувати у співпраці із Біловодським маслоробним заводом ринок надання ветеринарних послуг, в тому числі послуг штучного осіменіння корів, для ВРХ особистих селянських та фермерських господарств, задля підвищення продуктивності молочного стада та ефективності виробництва молока сімейними фермами.

Конкретні завдання для експерта включають:

  1. Розробити блок-схему та логістику надання ветеринарних послуг і послуг штучного осіменіння корів для сімейних ферм, які постачають молоко Біловодському заводу.
  2. Розробити економічне обґрунтування ринкової вартості надання ветеринарних послуг та послуг штучного осіменіння корів з метою поетапного, протягом 4 місяців, переходу на самоокупність надання таких послуг.
  3. Створити і вести упродовж дії контракту 1) інтерактивну карту з базою сімейних ферм, які утримують корів та є постачальниками молока на Біловодський маслоробний завод та 2) електронний реєстр надання ветеринарних послуг.
  4. Надати послуги щонайменше 1000 сімейним фермам, які постачають молоко Біловодському маслоробному заводу.
  5. Написати і презентувати заключний звіт та детально описані історії успіху.

Завдання повинні бути виконані протягом 65 робочих днів у період з 20.01.2020 до 30.06.2020.

Більше деталей, календарний план робіт, очікувані результати та вимоги до кандидатів дивіться у повному тексті оголошення 2019_12_SoW_ specialist UKR Bilovodsk.

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідного листа на електронну адресу [email protected] не пізніше 30 грудня 2019 р. з поміткою «Експерт з розвитку молочного тваринництва в особистих селянських та фермерських господарствах Луганської області» у темі листа.


Останні публікації цього розділу:

Старший експерт з місцевого економічного розвитку/ Senior Assets Management/Local Economic Development Lead

Експерт у сфері проведення інформаційних кампаній у малих містах та ОТГ

Короткостроковий експерт

Стажер/ка в Трансперенсі Інтернешнл Україна

Вакансія: Finance Оfficer/Accountant, Kyiv

Фінансовий менеджер в ГО "Інтерньюз-Україна"