Особливості діяльності громадських організацій соціальної сфери та охорони здоров’я

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем "Правові аспекти діяльності громадських організацій соціальної сфери та ...

Додано:
Kvitka

Роль лікаря

Kvitka

ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна продовжує Вас знайомити з модулем “Правові аспекти діяльності громадських організацій соціальної сфери та охорони здоров’я”.

Запрошуємо до перегляду відео на тему “Особливості діяльності громадських організацій соціальної сфери та охорони здоров’я”

В даному відео Ви дізнаєтесь:

У чому полягає особливість та специфіка діяльності громадських організацій? Якими принципами мають керуватися громадські організації у своїй діяльності та зрозумієте, які права та обов’язки таких організацій закріплені в законодавстві, а також детально розглянете порядок реєстрації та ліквідації громадських організацій.

 

Довідково: Відео розроблено у ході реалізації проєкту “Розробка цифрових навчальних модулів для членів громадських організацій у соціальній сфері та сфері охорони здоров’я”, який реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

photo_2023-07-22_17-52-11


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Молодіжний центр з нуля: історія успіху

Які потреби та виклики у спеціалістів/ок допомагаючих професій, які надають допомогу потерпілим від війни?

Як стати на облік та отримати житло для тимчасового проживання?

Для медиків України презентували посібник з етичної комунікації із ветеранами

Правила перетину кордону України з дитиною у 2024 році

Умови для оформлення малозабезпеченої родини – що змінилось з 1 квітня 2024 року?