Дослідження: емоційно-психологічний стан херсонців

Фонд громади міста Херсон "Захист" регулярно проводить опитування херсонців на різну тематику. В листопаді 2023 року запитали херсонців про їх емоціно - психологічний стан. жителів Херсона: як тих, ...

Додано:
Tetiana Shkodivska

стан херсонців

Tetiana Shkodivska

Фонд громади міста Херсон “Захист” регулярно проводить опитування херсонців на різну тематику. 

В листопаді 2023 року запитали херсонців про їх емоціно – психологічний стан. жителів Херсона: як тих, що зараз знаходяться у місті, так і тих, хто виїхав з Херсона після 24.02.2022 і перебуває на даний час в інших областях України або за кордоном.

Ключові результати дослідження:

Фізичний стан більшості жителів Херсона характеризується як задовільний або скоріше хороший.

Проте у помітної долі респондентів (37%) виникає суб’єктивне відчуття щодо погіршення їхнього фізичного стану у порівнянні з попереднім місяцем. Херсонці, які виїхали з міста, почувають себе фізично дещо краще за тих, хто залишився в місті або повернувся .  Помітно частіше погіршення фізичного стану порівняно з попереднім місяцем відзначають містяни, які зараз перебувають у Херсоні.

Знімок екрана 2023-11-24 о 11.14.36

На емоційно-психологічний настрій впливає відчуття небезпеки, яка для 34% респондентів існує навіть вдома, особливо для тих, хто зараз залишається в Херсоні (серед них 48% не почуваються вдома безпечно). Ще більш небезпечно перебувати в Херсоні у громадських місцях та закладах, або просто неба на вулиці. Херсонці, які зараз не в місті, відчувають себе порівняно у більшій безпеці.

Знімок екрана 2023-11-24 о 11.05.33

• Топ-3 емоцій, які відчувають жителі Херсона останнім часом — це тривога, очікування покращень та надія. Топ-3 емоцій, які херсонці відчувають, коли думають про майбутнє, ті ж самі — очікування покращень, надія, тривога (в цьому порядку).

Знімок екрана 2023-12-01 о 00.02.25

Ознайомитись з повним звітом можна за посиланням.

Дослідження проведено БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Зміст продукту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Відтворення та використання будь-якої частини цього продукту в будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання або використання будь-яким іншим способом з обов’язковим посиланням на джерело.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Участь молодіжних рад у муніципальних політиках: досвід північно-європейських країн для Харківщини та України

Переробка та повторне використання відходів руйнації війни: місія можлива?

Дослідження щодо питань аутизму "Третій рік війни. Тримаємось. Боремось"

Фасилітація як ефективна технологія вирішення організаційних завдань

Як мешканці громад бачать планування процесів відновлення за участі громадськості?

Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді