Благодійна організація ДОБРО. Звіт 2021

У 2021 р. благодійне товариство «Добро», на чолі з Тетяною Вознюк, яке працює в Чернігівській області, продовжувало свою діяльність.Подаємо короткий звіт про роботу товариства.Приймали участь на ...

Тренінг, майстер клас, онлайн

Сергій Вознюк

У 2021 р. благодійне товариство «Добро», на чолі з Тетяною Вознюк, яке працює в Чернігівській області, продовжувало свою діяльність.

Подаємо короткий звіт про роботу товариства.

Приймали участь на святі села Вороньки. Було залучено 15 дітей, які виконали, 3 пісні, 4 танцювальні номери .

Взяли участь в онлайн «Козак-Фест», який проходив у м. Бобровиця. Посіли 2-ге місце.

Брали участь у святі у с. Кобижча, де виконали 6 пісень виконання 2 власних віршів, 8 танцювальних номерів, майстер класс мотанок, виставка робіт власноруч.

Проведено тематичну”зустріч  з ДОБРОМ про “Добро” до дня волонтера з викладачами та студентами технікуму ім.О. Майнової м. Бобровиця співпрацею зібрано 2300 грн на лікування онкохворої дитини з с. Кобижча.

Проведені акції «Народ і Армія – Єдині». Загалом у акції прийняли участь понад 400 дітей, які долучилися не лише до збору благодійної допомоги для армії, але й збирали кошти на запчастини для бойових машин (на загальну сумму 8107 грн). Переслано продуктів харчування та іншого в зону проведення ОСС (переважно в Донецьку обл.), загалом 1520 кг, на 9 адрес. Допомогу збирали школяри та студенти, а також їхні батьки.

В наслідок прийняття стратегії з фандрейзингу, у кількох точках було  розміщено скриньки для пожертв. В одній церкві було зібрано за період травень-листопад 2021 р. 617 грн, у другій церкві було зібрано 582 грн, у будівельному магазині 30 грн, у магазині побутової техніки 110 грн, 250 у магазині квітковому.

Також було реалізовано проект «Фандрейзинг і проектний менеджмент» за підтримки ІСАР «Єднання» – це проект надихнув нас на подальшу роботу та розвиток (тренер-провайдер заходів: Дмитро Вітвіцький).

Було розроблено та захищено на рівні ТГ проект «Дитячий майданчик», на суму 50 000 грн (встановленно с. Кобижча вул. Шевченко 2021 р.).

2022 р. Захищений проєкт “Відновлення  парку “Центральний” На суму 73500 грн (розпочали розчищати тереторію).

Також було виграно мікрогрант на 5 ноутбуків від фонду «Відповідальні земляни» (керівник Л.Ткаченко).

Ми щиро дякуємо всім партнерам, жертводавцям, донорам і друзям нашого благодійного товариства і бажаємо всім добра!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області

Об’єднання задля відновлення: як ОГС можуть працювати разом для спільного впливу на процеси?

Що потрібно зробити, щоб комфортно жити в громаді?

Які компетенції нам потрібні для відновлення?

У Кривому Розі волонтерки шиють білизну для лікарень та ВПО

Молоді амбасадор(к)и розмаїття і Global Platforms