Як інтегрувати села в міську громаду придумали у Тернополі

Тернопіль – одним з перших в Україні утворив об’єднану громаду на базі міста-обласного центру. Вісім сіл, які доєднались до обласного центру, отримали доступ до електронних сервісів та інструментів ...

Тернопіль
Як інтегрувати села в міську громаду придумали у Тернополі

Тернопіль – одним з перших в Україні утворив об’єднану громаду на базі міста-обласного центру. Вісім сіл, які доєднались до обласного центру, отримали доступ до електронних сервісів та інструментів громадської участі, які вже діяли в Тернополі.

Монополія. Тернопіль. Прототип 18.12.06Проте, як швидко та легко інтегруватись мешканцям у єдину громаду? Відповіддю на це запитання стане проект “Громада Тернополя” завдяки якому у ігровій формі учасники ознайомляться з електронними сервісами, інструментами громадської участі, історією населених пунктів, архітектурою, святами та брендами громади.

Тернопіль – місто, яке має чимало електронних сервісів. Це й електронний запис до лікаря та в дитячі садки, он-лайн оплата за комунальні послуги, електронні петиції. Окрім того діє Громадський бюджет і Молодіжна міська рада. Усі мешканці громади повинні мати однаковий доступ до сервісів та інструментів і вміти ними користуватись” – коментують у громадській організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Також, завдяки грі, всі охочі краще пізнають Тернопіль, фестивалі та свята, які у ньому проходять, архітектурні пам’ятки, загальновідомі бренди родом з цього міста, вищі навчальні заклади, діяльність Молодіжного центру на Центру науки. Гра буде цікавою не лише мешканцям тернопільської громади, а й туристам, у якості корисного та цікавого сувеніру.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Широкинці вчились розповідати про проблеми жителів зруйнованого села так, щоби бути почутими

Школа Громадського бюджету

Лозно-Олександрівська ОТГ отримала План розвитку освітньої мережі

Відеозапис вебінару «Спільні політики ЄС: уроки для України»

У Летичівській гімназії відкрився осередок Фонду Випускників України

Подолання домашнього насилля. Зупинимо цей злочин разом