Як інтегрувати села в міську громаду придумали у Тернополі

Тернопіль – одним з перших в Україні утворив об’єднану громаду на базі міста-обласного центру. Вісім сіл, які доєднались до обласного центру, отримали доступ до електронних сервісів та інструментів ...

Тернопіль
Як інтегрувати села в міську громаду придумали у Тернополі

Тернопіль – одним з перших в Україні утворив об’єднану громаду на базі міста-обласного центру. Вісім сіл, які доєднались до обласного центру, отримали доступ до електронних сервісів та інструментів громадської участі, які вже діяли в Тернополі.

Монополія. Тернопіль. Прототип 18.12.06Проте, як швидко та легко інтегруватись мешканцям у єдину громаду? Відповіддю на це запитання стане проект “Громада Тернополя” завдяки якому у ігровій формі учасники ознайомляться з електронними сервісами, інструментами громадської участі, історією населених пунктів, архітектурою, святами та брендами громади.

Тернопіль – місто, яке має чимало електронних сервісів. Це й електронний запис до лікаря та в дитячі садки, он-лайн оплата за комунальні послуги, електронні петиції. Окрім того діє Громадський бюджет і Молодіжна міська рада. Усі мешканці громади повинні мати однаковий доступ до сервісів та інструментів і вміти ними користуватись” – коментують у громадській організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Також, завдяки грі, всі охочі краще пізнають Тернопіль, фестивалі та свята, які у ньому проходять, архітектурні пам’ятки, загальновідомі бренди родом з цього міста, вищі навчальні заклади, діяльність Молодіжного центру на Центру науки. Гра буде цікавою не лише мешканцям тернопільської громади, а й туристам, у якості корисного та цікавого сувеніру.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»