Команда Центру АХАЛАР допомагає українцям знаходити вихід з кризових ситуацій

Багато українців зараз переживають невизначеність та зневіру. В такому стані вкрай важко щось створювати та відновлювати. Тому команда Центру АХАЛАР допомагає українцям знаходити вихід з кризових ...

Додано:
Center Ahalar

Наші улюблені речі (1)
Команда Центру АХАЛАР допомагає українцям знаходити вихід з кризових ситуацій

Багато українців зараз переживають невизначеність та зневіру. В такому стані вкрай важко щось створювати та відновлювати. Тому команда Центру АХАЛАР допомагає українцям знаходити вихід з кризових ситуацій та відновлювати своє життя. Наш 3-х місячний курс “Навігатор Майбутнього”, який ми проводимо раз на пів року – одна з ключових ініціатив, яка надає не лише навчання, а й підтримку та індивідуальний підхід, щоб ви змогли розкрити свій потенціал і побачити світло у темні часи.

В нашій роботі ми нерідко згадуємо  Віктора Франкла, відомого психіатра і вченого, який вважав, що здатність бачити майбутнє допомагає пережити складні часи.

У людей зараз багато як спільних проблем, так і індивідуальних особистих обмежень. Тому ми впевнені, що курс буде ефективним лише коли в ньому є індивідуальна робота. Люди, які разом прийшли на START, візуально стоять на одній лінії, але вони не рівні. Кожен буде рухатися зі своєю швидкістю. У кожного за плечима свій бекграунд.

Одна з учасниць, що прийшли на НАВІГАТОР 3 місяці тому, Ксенія, залишила такий відгук про коучінгову сесію:

“Моє ключове слово на зараз — ЧЕСНІСТЬ і мій запит був до того, як почати бути чесною із собою, прийняти себе і свої vulnerabilities, зрозуміти, що і з таким минулим і «анамнезом», як у мене, живуть). Я ок, і я супер, а моя нервова система заслуговує на окреме дякую і повагу від мене, бо справилася із всім. Це було дуже важливо усвідомити та почути. Це неоціненні слова, які мене зараз дуже сильно тримають.

Мій другий інсайт — знати, що робити та розуміти причинно-наслідкові звʼязки — важливо. Але важливіше над цим працювати. І я точно не була достатньо уважною до себе, до свого здоровʼя, до себе як людини. Киснева маска — спочатку на себе, потім — на всіх інших. Це база. Без дихання люди не живуть.

Третій інсайт — дитинство важливе, не для того, щоб на нього звалювати все, а для того, щоб зрозуміти, як не закриття базових потреб впливає на мене дорослу і як я можу собі допомогти.”

Не забувайте, що кожен крок до змін у вашому житті важливий. Ми завжди тут, щоб підтримати вас у цьому шляху.

Новий набір на НАВІГАТОР розпочнеться влітку. Підписуйтесь на сторінки АХАЛАР, щоб не пропустити цю можливість.

https://www.facebook.com/CenterAhalar

https://www.instagram.com/ahalar_center/

Проєкт «Адаптація замість виснаження» реалізується за фінансування Національного фонду підтримки демократії NED (National Endowment for Democracy).


Тематика публікації:               

Останні публікації цього розділу:

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг

На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2023» – «Благодійність на захисті України» подано 1604 заявки