В День знань отримуємо знання в рамках Антикорупційного ЛікБезу

Сьогодні в День знань в Нижньодуванської ОТГ стартував другий Антикорупційний ЛікБез #ЛікБезКор! Цього разу відкрита платформа для діалогу на свіжому повітрі в щорічний День знань працювала біля ...

Додано:
lekotan

тренінги навчання команда
В День знань отримуємо знання в рамках Антикорупційного ЛікБезу

Сьогодні в День знань в Нижньодуванської ОТГ стартував другий Антикорупційний ЛікБез #ЛікБезКор! Цього разу відкрита платформа для діалогу на свіжому повітрі в щорічний День знань працювала біля школи. Діти та дорослі отримали нові знання, буклети, брендовані блокноти та ручки та гарний настрій в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні». Голова Нижньодуванської громади Віталій Росляк разом з присутніми небайдужими мешканцями обговорювали як посилити комунікацію та співпрацю між місцевими жителями та селищною радою у здійсненні антикорупційної діяльності на рівні громади.

Всі бажаючі мали можливість висловити власну думку та бути почутим, знайти однодумців для реалізації власних ідей. Виступи експертів стосувалися антикорупційних заходів. А ще молодь активно користувалася надзвичайною фотозоною!      

Нижньодуванська ОТГ є одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій – Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України.

#MATRA

#ЛікБезКор!

Нижньодуванська селищна громада

 

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею* Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

 

*Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр Громадської Адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

«Доступ до правосуддя» за методологією Місцевого індексу прав людини

«Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївська міська рада співпрацюватимуть у сфері туризму

У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

В Україні випустили онлайн курс з діджиталізації громадських організацій

Docudays UA відкрив очі житомирянам: відбувся 17 Мандрівний міжнародний фестиваль