Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Український молодіжний фонд уклав Меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Документ підписали директор УМФ Дмитро Твердохліб та Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір ...

Додано:
youth_foundation

обкл_умф
Український молодіжний фонд уклав Меморандум з ЮНІСЕФ

Український молодіжний фонд уклав Меморандум про взаєморозуміння з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). Документ підписали директор УМФ Дмитро Твердохліб та Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде.

У межах Меморандуму ми, зокрема, працюватимемо над:

  • розробкою спільних грантових програм та залученням фінансових ресурсів для підтримки цих програм через розробку стратегії фандрейзингу;
  • розробкою стратегічного бачення УМФ для впровадження методології людино-орієнтованого дизайну UPSHIFT та зміцнення зв’язків і можливостей з інституціями та проєктами ЄС.

Також підписання цього Меморандуму є початком впровадження в Україні Програми молодіжної гарантії, яка допоможе молодим людям отримати перший досвід працевлаштування та почати свою кар’єру, а працедавців змотивує створювати робочі місця для молоді та підвищувати їхню конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. Програма розроблена УМФ у партнерстві з ЮНІСЕФ та Міністерством молоді і спорту України.

«Це не проміжний дипломатичний документ, як комусь може здатися. Це наша декларація про спільні наміри: УМФ та ЮНІСЕФ об’єднали зусилля для ефективної підтримки української молоді. У межах цього Меморандуму ми прагнутимемо будувати свої відносини на засадах рівності, партнерства та захисту прав й інтересів кожної зі сторін. Й саме з ЮНІСЕФ ми невдовзі оголосимо про старт першої грантової програми, яка охопить 11 регіонів України», – зазначив Дмитро Твердохліб, директор Українського молодіжного фонду.

не890


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти