Тижневик заходів Карітасу з протидії COVID-19

Тижневик заходів Карітасу з протидії COVID-19 - за період 30.03 - 5.04.20.Карітас України та компанія P&G об’єдналися, щоб підтримати найбільш уразливих українцівКомпанія P&G спільно з ...

Карітас Київ
Тижневик заходів Карітасу з протидії COVID-19

Тижневик заходів Карітасу з протидії COVID-19 – за період 30.03 – 5.04.20.

Карітас України та компанія P&G об’єдналися, щоб підтримати найбільш уразливих українців

Карітас України

Компанія P&G спільно з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» запустили соціальну ініціативу «Піклування в кожен дім».

В рамках цієї програми самотні літні люди, люди з інвалідністю та ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію, зможуть дистанційно скористатися послугами благодійної пральні.

31 березня 2020 року відбулося відвантаження продукції компанії «Проктер енд Гембл» для місцевих організацій мережі Карітасу по всій Україні. Понад 6500 літрів миючого засобу для посуду Fairy будуть передані медичним закладам та найуразливішим категоріям населення у різних куточках України.

12 палет вантажу було відправлено до місцевих організацій Карітасу, що працюють на території Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської, Львівської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Київської областей та міста Києва.

Карітас-Київ надає допомогу самотнім та хворим людям

киев

На сьогодні вже закуплено понад 100 наборів, які доставляються людям додому працівниками кризового центру Карітасу Київ.

Окрім продуктів, завдяки підтримці партнерів (Procter&Gamble, Unilever Ukraine, JTI Україна) також буде надано засоби гігієни.

Також у Карітасі Київ можна отримати консультації соціального працівника, кризового консультанта, кейс-менеджер та психолога за телефоном: (050)-380-99-83.

Більшість працівників працюють дистанційно, надають послуги психологічної та духовної підтримки по телефону та в режимі онлайн, проводять вебінари, онлайн-зустрічі та транслюють майстер-класи для дітей, консультують щодо пошуку роботи.

Карітас Івано-Франківськ придбав 200 продуктових наборів для невиліковно хворих, самотніх та людей літнього віку

франковск1франквск

Кошти на придбання продуктів харчування пожертвувала Будівельна компанія Ярковиця – 27 тисяч гривень.

Карітас Хмельницький посилює допомогу під час пандемії

Хмельн Хмельн1

Соціальні працівники проекту соціально-культурна спільнота «Молоді серця» Карітасу Хмельницький доставляють у домівки літніх людей продукти харчування та необхідні засоби дезінфекції та захисту, проводять щоденні телефонні опитування бенефіціарів про стан здоров’я, самопочуття та про потреби, надають консультації.

В разі потреби, їдуть за місцем проживання бенефіціарів та надають допомогу безпосередньо там – доставляють ліки, приносять необхідні засоби, провітрюють приміщення, проводять вологе прибирання, готують гаряче харчування тощо, адже частина наших підопічних – лежачі особи похилого віку, що входять до групу найбільшого ризику під час пандемії COVID-19.

Карітас-Житомир продовжує програму адресної допомоги продуктовими наборами найбільш вразливим до коронавірусу верствам населення

Житомир1Житомир11

Минулого тижня БФ «Карітас-Житомир» продовжив у співпраці з Food Bank Ukraine надавати допомогу найбільш незахищеним верствам населення молочними продуктами.

Як завжди, на першому місці категорії людей найбільш вразливі до короновірусу. Знову у співпраці зі Житомирський Терцентр доставили адресну допомогу у домівки житомирян пенсійного віку, у першу, чергу самотнім та малозабезпеченим людям.

Карітас Харків проводить тематичні вебінари для населення

Харьков

У період поширення коронавірусу не тільки значна частина діяльності переходить в онлайн, але з’являється підґрунтя для появи численних фейків. Якісь із них з’являються через необізнаність, але деякі є навмисною дезінформацією та можуть спричинити паніку та погіршення ситуації.

Переглянути вебінар “Профілактика медіавірусів” можна за посиланням.

Мобільні бригади Карітасів Сєвєродонецьк та Маріуполь працюють за оновленими сертифікатами безпеки

маріуполь маріуполь1

Карітас продовжує надавати допомогу тим, хто найбільше цього потребує, але щоб робити це безпечно, як для бенефіціарів, так і для працівників, були прийняті нові протоколи безпеки роботи у буферній зоні. Зараз, у тісній взаємодії з державними медичними закладами,  Карітас України не припиняє  доставку ліків для хворих людей біля лінії розмежування. І саме за цими новими протоколами мобільні бригади Карітасів Сєвєродонецьк та Маріуполь продовжують надавати допомогу.

Зокрема, 31 березня медикаменти отримали 18 мешканців смт Станиця-Луганська у рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України 2019-2021 р. р.»

З впровадженням карантину благодійна їдальня Карітасу Коломия не припинила свою діяльність

коломия коломия1

Щодня з понеділка по п’ятницю люди отримують гарячий обід, щоправда, на час карантину їжу видають з собою у контейнер через вікно, щоб уникнути прямого контакту та зменшити скупчення людей у самій їдальні. Якість та кількість приготованих страв не змінюється.

Для відвідувачів благодійної їдальні це велика допомога, адже, навіть, у звичному режимі гарячий обід допомагав їм долати голод, не кажучи вже про час пандемії.

В Карітасі Тернопіль стартував проект «На відстані руки»

Тернопіль

Якщо ви – людина старшого віку, зі слабким імунітетом, з певними захворюваннями чи не можете пересуватися – залишайтеся вдома. Усі необхідні продукти вам доставлять волонтери. У Тернополі діє проект “На відстані руки”, мета якого – допомогти продуктами потребуючим містянам.

Більше про проект у відео, а також тут

Карітас Золочів надав благодійну допомогу для Золочівської лікарні

Золочів Золочів1

Також в Карітасі Золочів збирають кошти на придбання апарату штучної вентиляції легень для Золочівської центральної лікарні, який особливо потрібнийу час пандемії коронавірусу.

https://www.youtube.com/watch?v=cDgGmiOpQqA&feature=emb_logo

Карітас Полтава надав продуктові набори потребуючим родинам, які проживають за межами міста де немає жодного магазину

Полтава

Щоб повірити в добро, треба почати робити його…

Завдяки підтримці Food Bank Ukraine та METROCash&CarryUkraine, Благодійній фонд “Карітас Полтава” надав продуктові набори потребуючим родинам, які проживають за межами міста де немає жодного магазину. Так просто бути добрим. Потрібно тільки уявити себе на місці іншої людини.

Команда Карітасу Запоріжжя передала засоби гігієни до місцевих лікарень

Запоріжжя

Команда БО “БФ “Карітас Запоріжжя” в рамках Національної співпраці компанії Procter&Gamble та Карітасу України передали засоби гігієни до:

  • Комунального некомерційного підприємства “Міська лікарня №9″ Запорізької міської ради;
  • Філії №1 Комунального некомерційного підприємства “Міська лікарня №9″ Запорізької міської ради;

Ці засоби допоможуть знизити ризик захворіти серед персоналу та пацієнтів, які знаходяться у найбільшій зоні ризику.

Карітас Волноваха шиє захисні маски та безкоштовно роздає їх місцевому населенню

91406021_607415519848134_5609597596361293824_n

Якщо вам та вашим близьким у Волновасі потрібна маска – телефонуй 099 34 707 34

Також фахівці фонду продовжують забезпечувати продуктами харчування та засобами гігієни людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які є найбільш вразливіші, особливо сьогодні- в період пандемії.

Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії відкрив гарячу лінію у зв’язку із поширенням COVID-19

самбір

Якщо вам потрібна допомога або ви знаєте того, кому вона потрібна у зв’язку із поширенням COVID-19, телефонуйте за номером +380 68 618 8702 (Пн – Пт з 10:00 до 18:00) контактна особа – Наталя.

На цю лінію просимо звертатися також волонтерів, благодійників, жертводавців, які хочуть долучитися до діяльності Центру Допомоги під час епідемії коронавірусу при Карітасі.

Ми спробуємо знайти того, хто вам допоможе.

Команда Карітасу Львів передала продукти молоді з інвалідністю

Львів

 Працівники БФ “Карітас-Львів УГКЦ” разом з о. Андрієм Сенейком відвідали молодь з інвалідністю, яка займається у “Центрі дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами” Карітасу Львова, а нині змушені бути на карантині у домівках. Для тих, хто найбільше потребує, передали набір продуктів.

 У зв’язку з запровадженням карантину Карітас Надвірна пропонує послугу соціального таксі

Надвірна

Волонтери готові допомогти забезпеченням продуктами харчування, ліками та гарячими обідами літніх, хворих та людей з обмеженими можливостями. Звертатися за телефоном 0677997925 або писати на елктронну пошту [email protected]

Не будьмо байдужими до тих хто потребує нашої допомоги та долучаймося до діл милосердя.

 Десятки продуктових наборів отримали бенефіціари Карітасу у Дніпрі

Дніпро

Карітас Донецьк в місті Дніпро працює не покладаючи рук в умовах карантину. Разом з директором фонду працівники підготували десятки продуктових наборів для бенефіціарів.

Це стало можливим завдяки коштам Генерального консульства Німеччини у Дніпрі, яке передало їх Карітасу.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Волонтерська премія Євромайдан SOS: відзначено понад 250 волонтерських ініціатив

В Україні запрацювала перша державна Платформа соціальної освіти

Жінки-ВПО Запорізької області навчались протидіяти емоційному вигоранню

На Запоріжжі жінки-ВПО вивчали психологічні техніки для підтримки дітей під час війни

Українські активісти презентували в Чехії фільм про еволюцію громадського сектору в Україні

«Жінки. Мир. Безпека» - як резолюцію 1325 впроваджувати на місцевому рівні навчали у Рівному