“Центр розвитку громадської активності” незабаром запрацює у Тернополі

Реформа децентралізації надала громадам більше повноважень та можливостей для розвитку. Левова частка проєктів і організацій технічної допомоги в Україні, які підтримують дану реформу, працюють на ...

102288777_3135966313132426_2787404575488521283_n
“Центр розвитку громадської активності” незабаром запрацює у Тернополі

Реформа децентралізації надала громадам більше повноважень та можливостей для розвитку. Левова частка проєктів і організацій технічної допомоги в Україні, які підтримують дану реформу, працюють на те, щоб органи місцевого самоврядування функціонували ефективно.

А як щодо розвитку громадянського суспільства у громадах, особливо у сільських та селищних?

Щоб допомогти громадським активістам змінювати свою громаду на краще, у Тернополі, незабаром, розпочне роботу “Центр розвитку громадської активності” (Центр).

Центр буде працювати для громадських активістів 6-ти областей заходу України – Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької.

Хоча в Україні проводиться чимало освітніх заходів і можна знайти відповіді на багато запитань, які виникають у активістів, проте, відсутній комплексний підхід. Для прикладу, активіст пройшов тренінг із написання проєктів, та коли сам береться за заповненні аплікаційної форми то у нього виникає 1 000 запитань. Саме у нас він чи вона зможе знайти на них відповіді. Робота Центру буде направлена на постійну підтримку та співпрацю з громадськими активістами” – коментує керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин.

У Центрі можна буде отримати необхідні консультації з юридичних питань (від написання звернення до реєстрації громадської організації), проєктного менеджменту та фандрейзингу (від написання проєкту до пошуку ресурсів для його реалізації) і фінансових питань (складання бюджету, звітування перед донорами та контролюючими органами).

Окрім цього Центр постійно проводитиме тренінги, форуми та сприятиме створенню і розвитку коаліцій громадської активності.

Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

Бізнес під час війни: як залучати кошти, нових клієнтів та адаптуватися до нових реалій

Благодійний фонд "Імпульс.ЮА" допомагає жінкам-переселенкам та їхнім дітям долати негативні наслідки війни

Росіяни намагаються нас зламати фейками: як з цим боротися?

Завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?