“Сильніші за ТБ”. Як адвокатується впровадження пацієнт-орієнтованих моделей лікування туберкульозу

26 квітня 2018 року в Креативний простір «Часопис» міста Києва відбувся семінар-тренінг для членів та активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ” з ...

1524729693265
“Сильніші за ТБ”. Як адвокатується впровадження пацієнт-орієнтованих моделей лікування туберкульозу

26 квітня 2018 року в Креативний простір «Часопис» міста Києва відбувся семінар-тренінг для членів та активістів Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ” з питань адвокатування та експертної підтримки на національному рівні впровадження пацієнт-орієнтованих моделей лікування ТБ, включаючи розширення застосування амбулаторної моделі лікування ТБ.

Захід організовано БО «Фундація «Громадських рух «Українці проти туберкульозу» за підртимки ГО «Інфекційний контроль в Україні» в рамках участі в проекті «Використати момент – побудувати пацієнт-орієнтовану систему надання медичної допомоги хворим на туберкульоз!». Проект реалізується за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Участь у тренінгу взяли члени та активісти Всеукраїнської асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ” з областей України.

Мета тренінгу – навчити учасників тренінгу проводити адвокаційні заходи та надавати експертну підтримку на національному та регіональному рівнях впровадженню пацієнт-орієнтованих моделей лікування ТБ, включаючи розширення застосування амбулаторної моделі лікування ТБ.

В ході тренінгу його учасники ознайомилися з основними поняттями та принципами адвокації в сфері контролю за ТБ, отримали знання, а також виробили навички для планування, впровадження та оцінки ефективності заходів адвокації, які допомагають в досягненні цілей і вирішенні завдань впровадження моделі лікування ТБ, орієнтованої на потреби людини.

Також під час заходу його учасники навчилися планувати конкретні заходи з адвокації впровадження моделі лікування ТБ, орієнтованої на потреби людини, в своєму регіоні на найближчий час і обговорили необхідну технічну допомогу для їх реалізації.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?