Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

Проект “Інклюзивне відновлення та відбудова в Україні”, - це серія конференцій, організованої за підтримки шведської урядової організації Академія Фольке Бернадотта (Folke Bernadotte Academy). Мета ...

Додано:
inclusiverecoveryua

Знімок екрана 2024-04-25 о 16.01.54
Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

Проект “Інклюзивне відновлення та відбудова в Україні”, – це серія конференцій, організованої за підтримки шведської урядової організації Академія Фольке Бернадотта (Folke Bernadotte Academy). Мета проекту – створення конкретних ідей, рекомендацій щодо інклюзивного відновлення та реконструкції в Україні. 

Перша подія відбулась у Києві 10-11 квітня 2024 року у закритому форматі: учасниками стали експерти з різних куточків України, які працюють у сфері розвитку громадянського суспільства та займаються тематикою відновлення/реконструкції на місцевому та національному рівнях, запрошені іноземні експерти, до обговорення також було запрошено представників уряду та міжнародних організацій. 

Це перша з трьох подій проекту “Інклюзивне відновлення та відбудова”, конференції у Стокгольмі та Берліні (червень 2024) стануть продовженням циклу та залучать нових експертів до доопрацювання матеріалів з відновлення.

Впродовж двох днів організації-ініціатори презентували свої напрацювання на теми інклюзивного відновлення та відбудови у таких сферах: соціальна згуртованість та людиноцентричне перехідне правосуддя, діджиталізація та інклюзивне врядування, судові системи в умовах війни, гендерна чутливість, багаторівнева координація. 

Презентували свої дослідження та висновки на означені теми організації-ініціатори конференції: Спільнота Практиків Діалогу України, Фонд Східна Європа (ФСЄ) та мережа організацій Rule of Law: Соціологічна агенція Fama, Центр безпекових досліджень “СЕНСС”, Всеукраїнська Асоціація Жінок-Суддів, Громадянський Центр Правових Ініціатив.

У процесі фасилітованих дискусій дослідження та пропозиції були пропрацьовані у робочих групах, у складі яких були представники фонду Відродження, Caritas Ukraine, Fiscal Policy Research Center, European Business Association, Institute for Sustainable Development of Communities, Euro-Atlantic Course, ZMINA Центр прав людини, Ukrainian Women’s Fund, Women’s Information Consultative Centre та інших. 

У конференції також взяли участь незалежні іноземні експерти на чолі зі старшим радником з питань медіації Академії Фольке Бернадотта Елдріджем Адольфо та професорами Марком Мюллером і Брайаном Браваті, які поділилися з українськими учасниками своїми спостереженнями та порадами на основі міжнародного та українського досвіду.

На другий день конференції, 11 квітня, до обговорення було запрошено представників уряду та міжнародних організацій: були презентовані напрацьовані ідеї щодо інклюзивного відновлення та розроблені у перший день рекомендації. У ході розмови учасників конференції, запрошених членів громадянського суспільства та експертів було зроблено висновки та фіналізовано проміжні рекомендації. Ці документи взяті на доопрацювання авторами, ініціаторами конференції, а ми наводимо вам проміжні результати обговорення: список рекомендацій щодо кожної теми з вказанням авторства (нижче).

Пост-реліз 

Список рекомендацій 

+ фото день 1 

+ фото день 2  

Фотограф: Андрій Пилипець. 

Facebook конференції:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61558106579064 

LinkedIn конференції:

https://www.linkedin.com/company/103396187

За виникнення будь-яких питань звертайтесь до комунікаційного радника проекту, Тетяни Гриньової. 

email: [email protected]


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»