Що думаєте про тему деінституціалізації?

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» планує створити курс з теми реформи деінституціалізації (ДІ). Якщо дуже спростити, то головна мета реформі ДІ – поетапно скоротити чи закрити ...

438164179_815071950652117_6966046196678562445_n
Що думаєте про тему деінституціалізації?

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» планує створити курс з теми реформи деінституціалізації (ДІ). Якщо дуже спростити, то головна мета реформі ДІ – поетапно скоротити чи закрити інтернати, створивши умови, за яких діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, росли б у сім’ї. 

Цільова аудиторія онлайн-курсу: представники громадського сектору, які не працюють з темою прав дитини, або тільки прийшли у цей напрямок.

Щоб наша робота була більш ефективною та корисною, просимо Вашої допомоги. Нижче ми підготували невелику анкету і просимо заповнити її.

Опитування анонімне, актуальне до 1 травня. 

 Будемо вдячні за відвертість та Ваші думки.

Лінк на анкету тут: https://forms.gle/L7oQYD9szRmWkyJS6 

Нагадаємо, що нещодавно УМПД презентувала Дорожню карту у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини. Це стратегічний документ, що має об’єднати громадський сектор та підсилити проєкти захисту прав дитини. 

Курс буде розроблений ГС «Українська мережа за права дитини» в межах проєкту «Поверни Україну для всіх дітей», що впроваджується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Текст матеріалів представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження». 

 

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти