В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС. Навчання відбуватиметься за спеціалізованою програмою, що охоплює ...

Додано:
goncharenkocentre

dbd83bc1-9938-4932-8ff6-046b701f1870
В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр запускає безкоштовні онлайн-курси англійської мови для працівників ДСНС. Навчання відбуватиметься за спеціалізованою програмою, що охоплює термінологію та теми, необхідні для комунікації з іноземними колегами та покращення розмовної англійської українських рятувальників.

За словами директорки освітнього онлайн-простору Вікторії Захарової, Гончаренко центр вже має досвід навчання працівників ДСНС у різних регіонах: пілотні заняття розпочались ще наприкінці 2023 року.

«Працівники ДСНС вже успішно вивчають англійську мову в наших центрах у Рівному та Нетішині, що на Хмельниччині. А нещодавно ми запустили окремий онлайн-курс для команди ДСНС Херсонської області. Тож наші викладачі чітко розуміють і ключові запити рятувальників, і особливості навчальної програми», — ділиться Вікторія Захарова.

Вона також наголосила, що на першому етапі онлайн-курсів для ДСНС команда проєкту пропонує долучитися до підготовки відразу за трьома рівнями: рre-A1, А1 та А2.

«Ми готові формувати навчальні групи і для окремих регіонів, і просто для всіх працівників ДСНС, які прагнуть підтягнути свої знання англійської. Хочете вивчати мову цілим управлінням? Без проблем. Прагнете долучитися до колег з інших міст чи регіонів? Легко! Наша мета — допомогти покращити розмовну англійську та познайомити рятувальників із профільною лексикою. Тобто зробити все можливе, аби в разі спілкування з іноземними колегами працівники ДСНС не турбувалися про мовні бар’єри», — діляться в освітньому центрі.

Аби долучитися до онлайн-курсу англійської для працівників ДСНС, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Формування навчальних груп розпочнеться у травні, але реєстрація на курс залишатиметься відкритою безстроково, аби охопити якомога більшу кількість рятувальників.

Графік та періодичність занять будуть розраховані, зважаючи на завантаженість службовців ДСНС, а пропущені через роботу заняття студенти-рятувальники зможуть переглянути в записі.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Курс з Петриківського розпису - навчання, розвиток, самовдосконалення

Теми, які турбують громади України: підсумки проєкту «Як справи?»

Наслідки каховської трагедії: що говорять екологи

Навчання з проєктного менеджменту та основ бюджетного процесу в сільських громадах Херсонщини

Подкасти про адвокацію простими словами

Інкубатор демократичних ініціатив долучився до міжнародного науково-педагогічного стажування