Розпочинається реалізація проєкту Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади

ГО Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад спільно із Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Фонд Східна Європа розпочинає реалізацію проєкту Інтерактивна ...

Додано:
investKre

3333
Розпочинається реалізація проєкту Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади

ГО Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад спільно із Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Фонд Східна Європа розпочинає реалізацію проєкту Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади.

Перезавантажуємо проєкт призупинений через війну з рф.

Громадська організація Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад спільно із Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Фонд Східна Європа розпочинає реалізацію проєкту Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади.

Починання, як вже можна зрозуміти із назви, має на меті створення інтерактивної карти нашої громади, на якій буде розміщено інформацію про привабливі для інвестицій об’єкти, що знаходяться в комунальній та приватній власності, де можна започаткувати бізнес чи розширити існуючий. Інтерактивну карту можна буде відкрити в будь-якому куточку планети і отримати інформацію про інвестиційні можливості Кременецької громади.

Даний проєкт є вдосконаленою модифікацією ініціативи розпочатої рік назад під назвою «Кременецький інвестиційний каталог». Минулого року робочою групою було зібрано інформацію про бізнес можливості на теренах нашої громади (39 об’єктів нерухомості комунальної та приватної власності). Зараз активно проводиться верифікація інформації про об’єкти власності, які потраплять на карту та її систематизація. Модифікація передбачає зміну способу інформування потенційного інвестора і, замість виготовлення інформаційних відеороликів створимо Інтерактивну карту вільних промислових приміщень та земельних ділянок у режимі поєднання з популярними картографічними ресурсами.

Також буде можливість оперативно додавати на карту нові пропозиції щодо нових незайнятих виробничих приміщень та вільних земельних ділянок. Зі згоди керівництва нашої громади можна буде миттєво зформувати онлайн заявку до Кременецької міської ради на отримання в оренду ділянки (приміщення) для відкриття бізнесу чи переміщення діючого підприємства із зони бойових дій.

Ініціатива відкрита для пропозицій від бізнесу та мешканців нашої громади. Для отримання детальної інформації про наш проєкт Інтерактивна Інвестиційна Карта Кременецької громади звертайтесь на нашу сторінку Кременецький центр підтримки бізнесу та розвитку громад чи Вайбером за номером 0964790700.

Наголошуємо, що Інтерактивна Інвестиціна Карта Кременецької громади реалізується в межах Школи організацій із розвитку підприємництва, що впроваджує CIVITTA та Фонд Східна Європа за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».


 

Останні публікації цього розділу:

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

Волонтерську продукцію тепер презентують в одному з кращих краєзнавчих музеїв України

Новобілоуська громада на Чернігівщині розроблятиме план відновлення і розвитку

Вчителів і викладачів безкоштовно навчатимуть управлінню БПЛА