Радіодиктант національної єдності кличуть писати разом у Молодіжному домі в Києві
27 жовтня, у День української писемності та мови, відбудеться Радіодиктант національної єдності. Українсько-данський молодіжний дім запрошує написати його разом у затишному просторі в центрі ...
Додано:
Oleksandra_Bulenok
![Frame 3 (2)](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2023/10/Frame-3-2-e1698087607385-1024x754.png)
27 жовтня, у День української писемності та мови, відбудеться Радіодиктант національної єдності. Українсько-данський молодіжний дім запрошує написати його разом у затишному просторі в центрі Києва.
Диктант звучатиме голосом українського актора театру та кіно Олексія Гнатковського.
⠀
Кличуть охочих не лише потренуватися в написанні текстів українською, а й бути долученими до спільноти однодумців та однодумиць. Перед написанням на всіх чекає час, аби познайомитися з учасниками й учасницями та почути інструктаж від волонтерської спільноти Молодіжного дому, яка й організовує подію. Також це чудовий шанс познайомитися з командою організації та дізнатися більше про простір.
Для участі потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/RadioDictation_House
Коли: 27 жовтня, початок о 10:30
Де: Київ, Молодіжний дім, вул. Володимирська 5Б