Програмування для найменших завдяки синергії громадських зусиль

Минулими вихідними у Кропивницькому Гончаренко центрі пройшов перший урок курсу "Основи комп'ютерної грамотності" від освітньої мережі "Code Club Ukraine". Це безкоштовний курс, який ведуть ...

in-text-IMG_20210731_091421
Програмування для найменших завдяки синергії громадських зусиль

Минулими вихідними у Кропивницькому Гончаренко центрі пройшов перший урок курсу “Основи комп’ютерної грамотності” від освітньої мережі “Code Club Ukraine”. Це безкоштовний курс, який ведуть ментори-волонтери.

Восьмеро дітлахів віком від семи до дев’яти років завітали до центру, аби розпочати своє знайомство з програмуванням. Частина з них не мають своїх ноутбуків, тож курс став можливим завдяки тому, що благодійники подарували у Гончаренко центр шість лептопів. Це компанія “Onix Systems”, а також пані Дарина Плащевська та пані Олена Савчук.

Заняття розпочалось зі знайомства викладачки курсу Ірини Іванової з учнями та ученицями. Впродовж 45-ти хвилинного уроку дітлахи дізналися про основні правила роботи за комп’ютером, види комп’ютерів та поговорили про пристрої для введення інформації. Інформаційні блоки чергувалися з тестами, іграми та розминкою. Найактивніших учнів та учениць пані Ірина заохочувала відзнакою ментора.

- Раніше я працювала з маленькими дітьми в студії раннього розвитку та викладала журналістику підліткам. Взагалі, моя основна робота не пов’язана з викладанням. Я координаторка проєкту на Кіровоградщині, і зазвичай займаюсь пошуком менторів та комунікую з ними. В рамках “Code Club” викладаю вперше, адже захотіла поволонтерити на рівні з менторами, які приходять до мене в проєкт, – розповідає пані Ірина.

Перше заняття пройшло продуктивно. Декілька дітлахів отримати відзнаку ментора за активну роботу під час уроку. Тож, Гончаренко центр покинули з купою вражень та емоцій. На наступних заняттях діти будуть вчитися створювати файли та папки, працювати з програмою Microsoft Word та Microsoft PowerPoint.

Попит на курс такий великий, що мережа “Code Club Ukraine” у синергії з Гончаренко центром планує з наступної суботи запустити ще одну групу. Тож тепер ранки суботи два десятки діток у Кропивницькому будуть проводити, вивчаючи основи комп’ютерної грамотності.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Харківщині оцінили збитки через втрати ґрунтів внаслідок війни

Триває набір на безкоштовні онлайн-групи підтримки

В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності

Перший ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 відбувся в Івано-Франківську

Спілка 33 організацій презентувала Дорожню карту забезпечення прав дитини

Проєкт Cedos з розвитку центрів спільнототворення переміг у конкурсі Єврокомісії