Подкасти про адвокацію простими словами

Громадська організація  розпочинає новий проєкт «Голос жіночої сили», який спрямований на посилення ролі жінок у прийнятті рішень та розвитку України.«У важкі часи для нашої країни важливо розуміти, ...

Додано:
Prowomen.ua

радіо подкаст журналістка
Подкасти про адвокацію простими словами

Громадська організація  розпочинає новий проєкт «Голос жіночої сили», який спрямований на посилення ролі жінок у прийнятті рішень та розвитку України.

початок УЖФ

«У важкі часи для нашої країни важливо розуміти, як функціонує держава, адже від цього залежить майбутнє. Наша мета — не допустити перетворення України на “маленьку росію”, де ніхто нічого не вирішує. Ми прагнемо до того, щоб кожна жінка могла брати участь у розвитку нашої країни», — ділиться ідеєю проєкту засновниця PRO WOMEN UA Юлія Євпак.

Організатори запланували в рамках проєкту «Голос жіночої сили»:

  • тренінги з інструментів впливу: учасниці отримають знання та практичні навички щодо того, як ефективно впливати на прийняття рішень на локальному та державному рівнях;
  • серії подкастів: цікаві та інформативні подкасти розкриють важливість гендерного підходу в умовах гуманітарної та економічної кризи в Україні;
  • розвиток спільноти: проєкт сприятиме об’єднанню жінок, наданню їм можливості ділитися досвідом та підтримувати одна одну.

Для кого цей проєкт?

Ця ініціатива орієнтована на активних жінок, які прагнуть жити в сучасній, демократичній країні та готові брати відповідальність за позитивні зміни.

Вже в кінці червня можна долучитися до перших заходів та до запису подкасті.

Соціальні мережі, де можна дізнатися деталі та розклад:

Захід/активності реалізується завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Цей анонс став можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом». Відповідальність за зміст інформації несе ГО. Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди Уряду Канади й УЖФ.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу

Кар'єрне консультування для нових мешканців громади: досвід ГО PRO WOMEN UA 

Сталість жіночого бізнесу попри війну, блекаути, вимушені передислокації: вшосте оголошено фіналісток конкурсу "Створено жінками - 2024"

Новий щотижневий дайджест вакансій для громадських активістів та активісток

Як покращити новинний контент на сайтах ВЦА Луганщини і Донеччини? Комунікаційники отримали поради

Громадські активісти Півдня України підвищують свою спроможність та планують нові ініціативи