Літо можливостей стартувало. Про що креативимо у червні?

Зігріваймось неймовірними шансами рости-зростати, інституційно розвиватись, конкурувати — креативними ідеями, своїм досвідом та найкращими практиками.Громадський Простір запрошує переглянути ...

196066218_615380612830065_7967268137648033209_n
Літо можливостей стартувало. Про що креативимо у червні?

Зігріваймось неймовірними шансами рости-зростати, інституційно розвиватись, конкурувати — креативними ідеями, своїм досвідом та найкращими практиками.

Громадський Простір запрошує переглянути актуальне конкурсне у червні.

 

Другий цикл конкурсу грантів “Загальна підтримка” в умовах викликів

Організатори конкурсу посилять організаційні, технічні, комунікативні та адвокаційні спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС), які працюють у сфері демократії, врядування та прав людини. А також хочемо, щоб організації розвинули свій потенціал і відігравали провідну роль у своїх громадах на національному рівні, вирішували проблем і протистояли викликам у мінливому середовищі.

Дедлайн: 17 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Школи адвокації та партисипації: Київський Діалог оголошує набір команд

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.

Дедлайн: 18 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Набір до Школи громадського лідера “Кадровий резерв” у Харкові

Команда фахівців допоможе Вам здобути нові знання та навички, які стануть у нагоді у власних проєктах, а ще – допоможуть впливати на рішення органів місцевого самоврядування.

Дедлайн: 20 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Відбір на навчання по енергетичних кооперативах”CIVIL SOCIETY ENERGY 2021″

До участі запрошуються громади, що зацікавлені у розбудові своєї енергонезалежності завдяки створенню кооперативів, та суб’єктів громадянського суспільства, які активно беруть участь у процесі енергетичного переходу.

Дедлайн: 25 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Грантовий конкурс «Зміцнення громадської безпеки та взаємодія поліції та громади на засадах партнерства у цільових громадах Донецької та Луганської областей»

Цей конкурс грантів спрямований на підтримку п’яти проєктних ініціатив щодо застосування орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки та взаємодії поліції та громади на засадах партнерства.

Дедлайн: 17 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Конкурс грантів «Швидка необхідна підтримка»

Цей конкурс грантів має надати доступ до ресурсів організаціям, які опинилися у загрозливому становищі через COVID-19. 

Дедлайн: 10 червня 2021 р.

Детальніше тут

 

Гранти дофінансування, щоб посилити стійкість організацій в умовах кризи 

Цей конкурс грантів має на меті підтримати розвиток місцевої філантропії та посилити  спроможності організацій налагоджувати стосунки з місцевими громадами, місцевими органами влади, приватним сектором.  І таким чином посилити свою стійкість під час викликів та надзвичайних ситуацій, зокрема в умовах пандемії.

Дедлайн: 10 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Secondary archive. Open call для молодих художниць з України та Білорусі

Метою проєкту є популяризація, відкриття та актуалізація жінок-художниць, а також найважливіших явищ сучасного мистецтва з жіночого ракурсу. 

Дедлайн: 20 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Благодійний проєкт «Промоція міжнародного руху #Щедрий вівторок та волонтерства серед киян»

Це можливість: спробувати себе в благодійності; благодіяти безпечно та просто, за допомогою декількох кліків; відчути себе об’єднаним добром разом зі всім світом; показати свій талант країні; сформувати відповідальне ставлення до авторського права.

Дедлайн: 30 червня 2021 р. 

Детальніше тут. 

 

Набір амбасадорів у проєкт “100 вчинків відповідальних громадян

Це довгостроковий проєкт, який передбачає створення списку 100 вчинків відповідальних людей, які позитивно змінюють як своє життя, так і життя своєї сім’ї, громади, міста. 

Дедлайн: 14 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Грантовий конкурс для нестоличних міст

Першим кроком у процесі стане відбір п’яти міст у кожній з країн, які далі змагатимуться за фінансову підтримку розробки своєї Стратегії розвитку культури.

Дедлайн: 30 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить Землю» 2021

Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо.

Дедлайн: 30 червня 2021 р.

Детальніше тут

 

Грантова програма «Media Fellowship»

Медіапроєкти мають розглядати обрану тему через історії окремих людей, зміни в житті їхніх сімей, історії пацієнтів, які страждають від захворювань, пов’язаних з курінням, тощо. Звертаємо увагу, що така подача може бути частиною матеріалу, а не весь контент побудований на «герої».

Дедлайн: 15 червня 2021 р.

Детальніше тут

 

Конкурс для молодіжних ініціативних груп з Івано-Франківської, Волинської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської та Одеської областей

МОМ проведе серії тренінгів із питань розвитку проєктів, збору коштів (фандрайзингу), адвокації та проєктної комунікації, охорони довкілля та на інші теми, які будуть відповідати потребам кожної МІГ

Дедлайн: 30 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Програма стажувань молоді в місцевих органах влади

Завдання програми стажувань: сформувати в активних молодих людей практичні навички та знання про місцеву політику та управління, ознайомити з реалізацією реформ на місцевому рівні та потенційно – допомогти створити кадровий резерв органів самоврядування.

Дедлайн: 18 червня 2021 р.

Детальніше тут.  

 

XXVI Харківська школа з прав людини 

Двадцять шоста школа з прав людини для активістів українських правозахисних неурядових організацій.

Дедлайн: 11 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс на стипендію Вацлава Гавела для журналістів на 2022 рік

Мета програми полягає в тому, щоб допомогти журналістам із країн, у яких бракує свободи преси, реалізуватися з дотриманням професійних стандартів. Програма ґрунтується на вірі колишнього президента Чехії Вацлава Гавела в визначальну роль журналістики в опорі тиранії.

Дедлайн: 14 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Social Impact Award Ukraine 2021 шукає своїх героїв — молодих соціальних новаторів

Розшукуються 10 команд, де більша частина засновників проєкту не старше 30 років або зараз навчатися в університеті; є свіжа ідея(!) соціально важливого бізнесу і хоча б мінімальне розуміння, як рухатися; всі учасники готові вкладатися у розробку ідеї цим літом, щоб восени Європа ахнула, а ви отримали першу інвестицію у 50 000 ₴.

Дедлайн: 10 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Міжнародний проект з фінансової сталості та брендингу для ГО Німеччини, Грузії та України

FinanceAbility має на меті просувати стратегічне мислення та надати активістам громадських організацій інструменти для розвитку фінансової стійкості у їхніх організаціях. 15 учасників та учасниць вирушать у навчальну мандрівку та підвищать свої професійні компетенції. Вони поділяться своїм досвідом, обміняються практикою та отримають експертні поради від кваліфікованих тренерів.

Дедлайн: 13 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Конкурс проектів з підвищення обізнаності щодо Стамбульської конвенції

Поточний конкурс пропозицій має на меті підтримку реалізації неурядовими організаціями в Україні ініціатив та заходів на національному рівні. Вибрані неурядові організації реалізовуватимуть проєкти з підвищення обізнаності як щодо Стамбульської конвенції, так і/aбо щодо стандартів боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством.

Дедлайн: 13 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Академія краудфандингу 2021 оголошує набір на навчання

Провідні експерти/ки з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям/ницям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-платформ та інноваційних методик.

Дедлайн: 16 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

15 стипендій на навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями

Стипендії покривають 50 % вартості навчання.

Дедлайн: 11 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Школа демократії участі «Пункт 7»

Запрошуються до участі: громадські діячі, журналісти та інші особи з активною позицією, які готові працювати з темами соціальної згуртованості, національної єдності навколо демократичних принципів та толерантності до багатоманіття етнічних та національних меншин, ЛГБТІ-спільноти, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших.

Дедлайн: 17 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Грантовий конкурс: Розвиток системи управління персоналом у закладах охорони здоров’я

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині.

Дедлайн: 15 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Грантові конкурси зі зміцнення громадської безпеки та з посилення механізмів трансформації конфліктів у цільових громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей

Дедлайн: 11 червня 2021 р.

Детальніше тут.

 

Грантовий конкурс для громадських організацій ветеранів АТО/ ООС у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій та Житомирській областях

Дедлайн: 11 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Вища освіта для осіб з інвалідністю 

Особи з інвалідністю можуть пройти навчання за магістерською та бакалаврською програмами за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування».

Дедлайн: 30 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Розробка та реалізація пілотного проекту зі створення Організацій водокористувачів у Херсонській області

Мета цього субгранту – надати підтримку водокористувачам- представникам мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств в розширенні їх участі в реалізації державної політики в секторі зрошення і дренажу в Україні, проведенні інституційної реформи у сфері управління меліоративними системами, підтримки відновлення та модернізації зрошувальних мереж, розширення площ земель під зрошення в Україні, а також захисту інтересів водокористувачів в управлінні зрошувальною інфраструктурою.

Дедлайн: 18 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Всеукраїнський конкурс есе «Молодь про Конституцію України»

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді.

Дедлайн: 25 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

Проект «Стимул для незалежної журналістики в регіонах України»

Створені в рамках проекту матеріали повинні сприяти осмисленню принципів вирішення чутливих проблем або побудові діалогу, взаємоповаги та взаєморозуміння.

Дедлайн: 10 червня 2021 р.

Детальніше тут. 

 

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Участь у Women's Pitch Day допомогла знайти «ангельські» інвестиції для реалізації ідеї

Усвідомлений вибір професії в ІТ: новий відеокурс “IT WAKE UP” для допомоги школярам і студентам

Енергетики навчалися впроваджувати гендерні принципи

Фінал конкурсу серед жінок-підприємниць Women's Pitch Day: хто отримав грант

Інформаційна відкритість Статутів та Положень про громадську участь у селищних громадах Харківського регіону

НАТО радіомарафон 2021 – програма п’ята: Канада