Академія краудфандингу 2021 оголошує набір на навчання

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


cq5dam.web.1280.1280
Академія краудфандингу 2021 оголошує набір на навчання

Академія допоможе підприємцям і підприємницям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи.

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та &Seed agency розпочинають набір до Академії краудфандингу 2021. Шукаємо підприємців/ниць та стартапи із Донецької, Луганської, Херсонської та з окремих районів та міст узбережжя Азовського моря Запорізької області – Бердянська, Мелітополя, Токмаку, а також Приморського, Приазовського, Оріхівського, Гуляйпільського, Якимівського та Більмацького районів. Ініціатива реалізується ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідей громадян, а також гнучке тестування власних ідей та залучення кола лояльних клієнтів.

Провідні експерти/ки з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям/ницям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-платформ та інноваційних методик. Щоб стати учасником Академії краудфандингу, підприємці/ниці мають подати заявку з описом своєї бізнес-ідеї, з роз’ясненням, для чого й скільки коштів їм необхідно залучити. Організатори оберуть 30 заявок найбільш вмотивованих учасників/ць.

Академія краудфандингу це:

  • 3 модулі та 6 днів навчання з провідними експертами-практиками;
  • онлайн-навчання та консультації;
  • супровід у створенні заявки на краудфандинг;
  • запуск кампанії зі збору коштів;
  • унікальний досвід та нові знайомства;
  • можливості знайти партнерів та інвесторів.

Учасники минулих Академій краудфандингу успішно залучили кошти та навіть знайшли іноземних інвесторів для своїх проєктів. Серед прикладів запуску власної справи: наукова-квест гра «Таємна експедиція» (понад 63 000 грн), WalQlike — екскурсії з загадками (понад 60 000 грн), VoltyCo — виробництво електричних велосипедів (понад  270 000 грн), міні-парк для вивчення англійської мови (понад 155 000 грн), приватна початкова школа (понад 35 000 грн), IT-освіта для підлітків в Маріуполі (понад 123 000 грн) та створення сімейного кафе в Миколаївці (понад 132 000 грн). Загалом випускники Академії Краудфандингу вже залучили понад 800 000 грн.

Вимоги до учасників:

  • мати підприємство/справу/проєкт, що працює, або презентувати бізнес-ідею та план її втілення:
  • команда щонайменше з 2 осіб, бажано з досвідом маркетингу чи комунікацій;
  • мати власний або партнерський ФОП;
  • готовність інвестувати час та зусилля в навчання в Академії та проведення власної кампанії. Загалом у період з липня по вересень включно  планується провести 6 днів навчання, регулярні онлайн-сесії та виконання тематичних завдань для підготовки кампанії.

Дати та формат навчання:

І модуль – початок липня. Присутність обов’язкова.

ІІ модуль – початок серпня. Присутність обов’язкова.

ІІI модуль – кінець вересня. Присутність обов’язкова.

Відібрані учасники отримають фінальну версію програми, остаточні дати проведення і таймінг на електронну пошту.

Прийом заявок триває до 15 червня 23:59. Залишайте свою заявку за посиланням. Ми оберемо найбільш вмотивованих учасників/ць і повідомимо про результати відбору після 16 червня!

&Seed – агенція краудфандингу та саморозвитку, спеціалізується на консалтингу та супроводі кампаній із залучення коштів, а також емоційного ресурсу для команд та на персональному рівні.

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на отримання цільової благодійної допомоги (міні-грантів) «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»

Проєктний менеджер/-ка з провадження курикулуму старшої профільної школи до savED

Запит на надання цінових пропозицій на постачання професійного обладнання для харчової промисловості

Закупівля програмного забезпечення комп’ютерної діагностики для інтерпретації рентгенівських знімків грудної клітки

Тендер на закупівлю офісних контейнерів

Східний Варіант оголошує набір на Школу журналістики рішень для медійників з прифронтових територій