Розробка та реалізація пілотного проекту зі створення Організацій водокористувачів у Херсонській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Розробка та реалізація пілотного проекту зі створення Організацій водокористувачів у Херсонській області

Оголошення конкурсу на одержання субгранту Доповнення 1 до Запиту на подання заявок (RFA/ЗПЗ) № 2«Розробка та реалізація пілотного проекту зі створення Організацій водокористувачів у Херсонській області»

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО») розглядає можливість надання субгранту чинній та кваліфікованій український неурядовій організації, бізнес асоціації або  науково-дослідному закладу для сприяння реалізації «Стратегіі зрошення і дренажу в Україні на період до 2030 року» шляхом впровадження пілотного проекту, спрямованого на створення двох Організацій водокористувачів (надалі- ОВК) у Херсонській області України. 

МЕТА ЗАПИТУ:

Мета цього субгранту – надати підтримку водокористувачам- представникам мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств в розширенні їх участі в реалізації державної політики в секторі зрошення і дренажу в Україні, проведенні інституційної реформи у сфері управління меліоративними системами, підтримки відновлення та модернізації зрошувальних мереж, розширення площ земель під зрошення в Україні, а також захисту інтересів водокористувачів в управлінні зрошувальною інфраструктурою.

Проект AГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

  1. Заявники повинні представляти українські неурядові організації, бізнес-асоціації, або науково-дослідні заклади мати хорошу репутацію і визнанні відповідними українськими органами влади, відповідати чинним положенням цивільного і податкового законодавства.
  2. Заявники повинні мати регіональні представництва та представляти малий та середній агробізнес, або співпрацювати з аграрними ММСП у південних областях України.
  3. Заявники повинні мати принаймні 3 роки досвіду у проведенні освітніх програм для цільових груп, визначених в описі діяльності, досвід надання юридичних та інших консультаційних послуг та розробки проектів для національного зрошувального та аграрного секторів.
  4. Персонал проекту повинен мати принаймні 3 роки досвіду у здійсненні подібних проектів у масштабі країни та всебічне розуміння основних проблем, з якими стикається національний сектор зрошення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний on-line семінар 04 червня 2021 р. з 14.00 до 16.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III до Доповнення 1 до ЗПЗ № 23 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 03 червня 2021 р. на адресу [email protected] з посиланням у темі листа на Доповнення 1 до ЗПЗ № 23.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на Доповнення 1 до ЗПЗ №23. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 18 червня 2021 р. на адресу: [email protected].

Усі питання щодо Доповнення 1 до ЗПЗ №23 просимо надсилати на ім’я менеджерки відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: [email protected] з посиланням на Доповнення 1 до ЗПЗ № 23 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Доповненні до Запиту на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №23 за посиланням.

Завантажити додатки.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на вибір лікувального закладу

Тендер на закупівлю сертифікатів

Конкурс на тендерну закупівлю транспортних послуг

Закупівля канцелярських товарів та обладнання для офісу

Відкритий конкурс на закупівлю ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ ЕКОФЛО

Конкурс на тендерну закупівлю медичних послуг м. Кременчук