Команда Influencer виграла баскетбольний матч для допомоги українцям

Команда Influencer виграла баскетбольний матч солідарності під назвою BASKETBALL AGAINST WAR на користь Progetto Arca для допомоги біженцям з України в Мілані, зокрема дітям та людям похилого ...

Додано:
Let's do it Ukraine

Баскетбол проти війни
Команда Influencer виграла баскетбольний матч для допомоги українцям

Команда Influencer виграла баскетбольний матч солідарності під назвою BASKETBALL AGAINST WAR на користь Progetto Arca для допомоги біженцям з України в Мілані, зокрема дітям та людям похилого віку.

BASKETBALL AGAINST WAR підтримали багато артистів, спортсменів, які зібралися з цієї нагоди, щоб дати свою потужну підтримку. На полі були Антонелло Ріва, Стефано Мелоккаро, Марко Каттанео, Піппо Палмієрі, Сімона Молінарі, Алессандро Араймо, Герберт Балерина, Міно Тавері, Бібі Веллуцці. Замість італійських національних співаків: Енріко Руджері, Маріо Лавецці, Сергій Г.К., Вірджініо, Алессіо Бернабеї, Убальдо Пантані, Маттео Бассетті, Фабріціо Амбрасса, Рачеле Санджуліано, Чікко Рота, Джузеппе Дотторіні, Дієго Казаліс. Для команди інфлюенсерів: Джакідейл, Джованні Фойа, Валентина Віньялі, Леонардо Декарлі, Марко Менна, Лос Амігос, Ніколо Мірра, Джасер, Алессандро Делла Джуста, Людовіко Альдасіо, Джанлука Гаццолі, Томмі Маріно.

Вони провели вечір із залученням усієї аудиторії Dj Ringo.

У другій половині дня Nazionale Basket Artisti організував міні-баскетбольні ігри з командами Olimpia Milano та Urania Basket за участю групи дітей з України, гостей асоціації Let’s Do It Ukraine. 

Постійно активний номер солідарності 45527, за яким можна буде зробити пожертви до 31 березня.

Наприкінці заходу президентка Let’s Do It Ukraine Юлія Мархель виконала гімн України в оточенні всіх гравців, які тримали український прапор.

Дорогоцінною була підтримка технічного спонсора Givova, який створив спеціальний комплект із жовто-блакитними кольорами України, Матч Серця людства без кордонів Onlus та MSP Italia. Особлива подяка BPER Banca, Heartfulness, Nilox, Federici Sofà, Discovery for Good і Acqua Voda за їхню цінну співпрацю.

Let’s do it Ukraine SOS – це соціальний проєкт, створений Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine  за підтримки Міжнародного руху Let’s Do It World, який працює за двома форматами допомоги для підтримки життєдіяльності мирного населення, забезпечуючи їжею, засобами гігієни, базовою медициною, кормом для хатніх тварин. 

  • Перший формат роботи проєкту Let’s do it Ukraine SOS – гуманітарна допомога з-за кордону. Організація займається супроводом, зокрема логістикою гуманітарного вантажу з інших країн, документацією та перевезенням через кордон, розвантаженням, подальшим доставленням до координаторів областей, міст та населених пунктів. 
  • Другий формат проєкту – забезпечення громадян ресурсами першої необхідності. Він допомагає розвивати мережу підтримки громадян, навіть за відсутності зеленого коридору. Волонтери закуповують на місці продукти, медикаменти, засоби гігієни та згідно з запитами роздають допомогу громадянам, волонтерам.

У проєкті беруть участь понад 1500 активістів з різних куточків України. З першого дня організацією створено команди волонтерів, перерозподільчі склади та хаби гуманітарної допомоги. За місяць війни волонтери проєкту отримали, роздали понад 230 тонн гуманітарної допомоги. На 1 500 000 грн благодійних внесків закупили та роздали їжу, засоби гігієни, базові медикаменти, дитяче харчування, памперси, частину коштів витратили на логістику.

Долучайтеся до гуманітарної роботи проєкту, вносьте пожертви на сайті www.letsdoitukraine.org, підтримуйте у соціальних мережах та відправляйте допомогу до кордону.

Гуманітарна допомога +380 068 951 92 46, Олександра Муха.

Пресслужба +380 97 928 98 70, Анна Ваглай.

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org

Прес-служба: Andrea Iannuzzi 342.7012260 [email protected]

Автори: Ciamillo & Castoria agency
Фото: Alessia Doniselli


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії