Фахівці Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії продовжують навчання

Представники Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії (РЦ) продовжуть навчатись, щоб ефективніше впливати на громадську участь в процесах об’єднання та співробітництва громад. Мережа РЦ ...

IMG_20191024_153242
Фахівці Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії продовжують навчання

Представники Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії (РЦ) продовжуть навчатись, щоб ефективніше впливати на громадську участь в процесах об’єднання та співробітництва громад. Мережа РЦ працює в Україні з 2013 року. Наразі вони успішно діють на базі партнерських громадських організацій в 13 регіонах, координацію мережі здійснює ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення».

 

 

 

 

 

kartaRTS-671x410РЦ надають консультації, проводять навчання, сприяють громадській участі в розвитку громади, забезпечують створення та роботу органів самоорганізації населення (ОСН), сприяють діалогу НУО з органами місцевої влади, адвокатують інтереси громади, а також просувають зміни до політики щодо місцевої демократії та сприяють впровадженню реформи.

Більш детальна інформація та контакти мережі доступні за посиланням.

IMG_20191024_153242-547x410

24-25 жовтня фахівці РЦ із Кіровоградської, Сумської, Закарпаської та Запорізької областей взяли участь у тренінгу “Участь громадськості у процесах об’єднання та співробітництва громад”, а також обмінялись досвідом та визначили завдання спільної діяльності.

Тренінг провела ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” в рамках проєкту “Міжрегіональна мережа ресурсних центрів: нові виклики, нові регіони, нові лідери”, який реалізується за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Про ефективну комунікацію та право на інформацію

"Опіка Ангела": як громадські активісти впроваджують систему допомоги батькам, які втратили немовлят

Соціальна програма «Гроші за роботу»

У Торецьку обговорили законопроект про населені пункти «сірої зони»

Шляхи від мрії до добрих доріг на Березанщині

Що змінить впровадження відсоткової філантропії в Україні?