Допомога мешканцям Херсонської області в подоланні кризи питної води

Після підриву дамби Каховської ГЕС перед населеними пунктами, розташованими вище греблі, постали нові проблеми, пов’язані з нестачею питної води. Без Каховського водосховища люди позбавились звичного ...

Додано:
ukrainiansfund

1695751412592 (1)
Допомога мешканцям Херсонської області в подоланні кризи питної води

Після підриву дамби Каховської ГЕС перед населеними пунктами, розташованими вище греблі, постали нові проблеми, пов’язані з нестачею питної води. Без Каховського водосховища люди позбавились звичного способу життя. Вода відійшла від берега майже на півтора кілометра. На дні колишнього Каховського моря – уламки реактивних систем залпового вогню. Ними росіяни обстрілювали правобережні селища.

Мешканцям громад хотілось би якомога швидше відновити зруйновані школи, садочки, приватні будинки. Та це не просто. Для цього потрібні і час, і ресурси, і терпіння. Присутність російських військ на протилежному березі не дозволяє взятися до роботи на повну силу.

 3

В таких випадках екстрена допомога населенню безпосередньо на місці катастрофи стає вкрай важливою та необхідною.  В межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізує БО «Мережа 100 відсотків життяРівне» за фінансової підтримки Європейського Союзу, команда Благодійного фонду «Українці» відвідала декілька селищ на лінії маршруту Нововоронцовка – Берислав й забезпечила місцевих мешканців ефективними фільтрами для побутової очистки води у великих її об’ємах. 

Після деокупації правобережної частини Херсонської області українськими силами, російські окупанти продовжують тероризувати мешканців звільненої території інтенсивними обстрілами. Ворог продовжує атаки керованими авіабомбами, застосовує їх по прифронтових населених пунктах Бериславського району. Але завдяки підтримці Європейського Союзу, люди не залишаються без уваги й отримують вчасну й доречну допомогу, попри всю складність оточуючих обставин.

Публікація підготовлена у межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю БФ «Українці» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Важлива підтримка людей прифронтової Комишуваської громади

Ідеатон відновлення Коблівської громади

Благодійники надали теплу підтримку потребуючим Іллінівської громади

Якісне інформування – це 80% успіху громади: у Володимирі посадовці вчилися ефективніше працювати з громадянами

PalyHub in Ukraine: підбиваємо підсумки та готуємось до Різдвяних свят

Громади Закарпатської області презентували проєкти cтратегій розвитку на період до 2027 року