Реєстрація


Актуальні можливості жовтня

Мерзнути/проґавити не можна Подаватись! Зібрали для Вас врожай можливостей жовтня, тож обирайте своє цікаве.1. Прийом документів на конкурс Fulbright Scholar ProgramFulbright Scholar ...

pexels-photo-355302
Актуальні можливості жовтня

Мерзнути/проґавити не можна Подаватись! Зібрали для Вас врожай можливостей жовтня, тож обирайте своє цікаве.

1. Прийом документів на конкурс Fulbright Scholar Program

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018 року).

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

2. Конкурс серед неурядових організацій для участі у психосоціальному компоненті проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі»

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у психосоціальному компоненті проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» за фінансування Уряду Японії у якості партнера-виконавця.

Дедлайн: 12:00, 18 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

2. Конкурс на участь у Міжнародному курсі з прав людини

Випускників та учасників Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» запрошують на перший модуль міжнародного курсу з прав людини.

Міжнародний курс з прав людини для молодих активістів – це освітній продукт, який включає сучасні методи діяльності Мережі Домів прав людини, освітні практики, кращі методики та інструменти для захисту прав людини і громадських інтересів на національному та міжнародному рівнях.

Дедлайн: 22 жовтня 2017 року.
Детальніше тут

3. Форум НДО в Україні оголошує набір учасників на навчальний курс «Стратегічне планування роботи громадської організації»

У період із вересня 2017 до березня 2018 року Форум НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії проводить серію навчальних курсів в рамках другого етапу проекту «Розбудова заради майбутнього: цілісний підхід до зміцнення громадянського суспільства на Донбасі».

Навчальний курс «Стратегічне планування роботи громадської організації» відбудеться у Краматорську та буде складатися із 2-ох сесій, кожна з яких триватиме 2 дні.

Дедлайн: 22 жовтня 2017 року.
Детальніше тут. 

4. Навчальна програма стажування у США

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатіав для участі у програмі стажування на тему «Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України».

Дедлайн: 16 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

5. Набір на програму Рейгана-Фаселла 2018-2019

Національний фонд на підтримку демократії (NED) приймає заявки на участь у стипендіальній програмі Рейгана-Фаселла, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам провести п’ять місяців у Вашингтоні – для виконання незалежних досліджень в галузі демократії в окремій країні або регіоні.

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

6. Конкурс грантів на проведення антикорупційних журналістських розслідувань

Інститут Розвитку Регіональної Преси та Громадський Люстраційний Комітет та Автомайдан оголошують конкурс грантів на проведення антикорупційних журналістських розслідувань. До участі в конкурсі запрошуємо журналістів усіх видів ЗМІ з усіх регіонів України, незалежно від досвіду проведення розслідувань. Головною умовою участі є зацікавленість у якісному розслідуванні корупційних злочинів.

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

7. Конкурс серед неурядових організацій: розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.

Дедлайн: 18 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

8. Подача заявок на Кліматичні Ваучери від ЄС та ЄБРР

До 15 жовтня 2017 р. українські компанії, що розробляють нові кліматичні технології мають можливість отримати ваучер у розмірі EUR 20 000 чи EUR 50 000 від ЄБРР та ЄС на втілення їх проектів.

Якщо компанія має ідею інноваційного рішення, яке зменшує викиди парникових газів, чи прагне реалізувати технологію, що зробить бізнес більш дружнім до клімату, то вона має можливість подати цю ідею на другий етап «Кліматичних Інноваційних Ваучерів». 

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

9. Конкурс малих грантів для активної молоді із Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей

Заявки приймаються як від легалізованих громадських організацій, так і від ініціативних груп з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей, керівниками або учасниками яких є члени мережі політично активної молоді “Творці Майбутнього”.

Дедлайн: 30 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

10. Набір на Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»

Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».
По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Дніпро
Дедлайн: 17:00, 19 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

Івано-Франківська обл. (с. Витвиця)
Дедлайн: 12:00, 16 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

Ніжин
Дедлайн: 17:00, 16 жовтня  2017 року.
Детальніше тут.

Кропивницький
Дедлайн: 17:00, 24 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

11. Конкурс з формування та підтримки континууму надання ВІЛ/ТБ-сервісів

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів на 2018 рік в рамках Запиту України до Глобального фонду на фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у 2018–2020.

Дедлайн: 25 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

12. Реєстрація на змагання з медіа-права: North East Europe Rounds of Price media law moot court

Центр демократії та верховенства права спільно з Національним університетом “Києво-Могилянська академія” і Kyiv-Mohyla Moot Court Society оголошує реєстрацію на другий Північно-східний європейський раунд змагання з медіа-права Price media law moot court competition, що відбудеться з 15 по 17 грудня 2017 року у Києві.

Запрошуються до участі студенти з України, Білорусі, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджану та Казахстану.

Дедлайн: 23 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

13. Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

Конкурс присвячено висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, серед перших вагомих результатів якої: ріст місцевих бюджетів на 49% завдяки фінансовій децентралізації, добровільне об’єднання понад 800 громад (7% від загальної кількості) у 172 спроможні територіальні громади,  підтримка проведення реформи 59% населення України.

Дедлайн: 20 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

14. Зимова школа для представників аналітичних центрів у Женеві, лютий 2018

Для того аби бути успішним think tank лідером недостатньо бути лише дослідником та інтелектуалом, лідери мають бути чудовими менежерами, політичними стратегами, вміти правильно побудувати мережу та доносити ідеї й інформацію. Зимова школа для представників аналітичних центрів це унікальна можливість для молодих та ініціативних аналітиків розвинути знання та розуміння think tanks.

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

15. Конкурс проектних пропозицій у рамках грантової програми «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами»

Грантова програма передбачає, що 12 місцевих ініціатив, спрямованих на проведення заходів з підвищення рівня довіри до поліції та зміцнення партнерських відносин між поліцією та громадськістю, отримають фінансування у розмірі від 20 000 до 30 000 доларів США. Очікується, що наслідком реалізації програми буде підвищення рівня довіри громадян до правоохоронних органів на відповідних територіях.

Дедлайн: 21 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

16. Розпочато відбір ідей для участі в Мультимедійній лабораторії веб-інновацій

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує ЗМІ з України, Молдови та Грузії взяти участь в Мультимедійній лабораторії веб-інновацій, 3-денній події в рамках реалізації проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії». Захід відбудеться 16-18 листопада 2017 року у Києві.

Мультимедійна лабораторія веб-інновацій об’єднає представників медіа для розробки шаблонів та інструментів, які дозволять ЗМІ використовувати в матеріалах інтерактивні ігри та мультимедіа для ефективного залучення аудиторії.

Дедлайн: 18:00, 16 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

17. Ґрант від громадського ресторану Urban Space 100

З 15 вересня по 15 жовтня 2017 року триває подача заявок на ґранти. Свої ідеї автори можуть подавати на розгляд з будь-якого куточка України. Головне – реалізувати проект у Івано-Франківську.

Ґрантова програма від громадського ресторану Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська.

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

18. Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» продовжує збір заявок до участі у Всеукраїнськогому конкурсі журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

19. Конкурс блогерів EVS волонтерів

Тебе вразив досвід Європейської волонтерської служби так сильно, що ти створив свій блог і друкував, або знімав щодня? Не дарма – адже зараз ти можеш брати участь у конкурсі блогів EVS!

Участь у конкурсі можуть взяти як блоги українських волонтерів, у яких описаний закордонний досвід, так і блоги іноземних волонтерів про їхню службу в Україні.

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.  

20. Грантова програма “Культура в WEB”

Сучасний світ потребує якісної інформаційної присутності у всесвітній мережі, основою якої є власний сучасний та функціональний сайт. На жаль, значна частина організацій, які працюють в галузі культури не мають достатньої кількості власних коштів на розробку та впровадження сучасних інформаційних технологій в своїй діяльності. Тому ГО «Асоціація музеїв космонавтики України» в партнерстві з компанією «PM WebStudio» оголошує грантову програму «КУЛЬТУРА в WEB».

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

21. Обласний художній конкурс «Мистецтво – проти засилля корупції» (Чернігівщина)

Небайдужа громадськість може олівцем і пензлем вдарити по хабарниках і корупціонерах, висвітлюючи ганебність заржавілої системи.

Запрошуються до участі діти та молодь до 18 років до активної участі.

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

22. Обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області

Конкурс присвячений висвітленню започаткованої в Україні масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам, ініціативам й позитивним зрушенням в розвитку громад Хмельницької області.

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

23. Конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію

До участі в конкурсі запрошуються: журналісти регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), а також фрілансери, які співпрацюють з цими ЗМІ.

Студенти факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної форми навчання) віком до 25 років.

Дедлайн: 20 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

24. Школа журналістських розслідувань «JS-17» для представників Житомирської області

Громадська організація «Об’єднання «Юнітек» за підтримки програми розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, спільно з Житомирським Державним Педагогічним Університетом ім. Івана Франка, оголошує набір учасників Школи журналістських розслідувань JS-17.

Дедлайн: 18:00, 18 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

25. Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови у Запоріжжі

Молодь Запоріжжя може отримати стипендію на безкоштовне вивчення англійської мови в рамках програми The English Access Microscholarship Program.

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про можливість для дітей віком від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, в тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, продемонструвати свої знання і навички під час відбору на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови. 

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

26. Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови у м. Бахмут

Міжнародна неприбуткова організація PHInternational(ProjectHarmony, Inc.) оголошує про можливість для дітей віком від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, в тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, продемонструвати свої знання і навички під час відбору на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови. Переможці конкурсу візьмуть участь у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Дедлайн: 15 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

27. Конкурс для громад Полтавської області, де ведеться видобуток вуглеводнів

Регіональний конкурс на кращий проект використання надходжень від рентних платежів серед громад, де ведеться видобуток вуглеводнів.

Дедлайн: 25 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

28. Конкурс журналістських робіт на тему реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області

Конкурс присвячений позитивному досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам громад та органів місцевого самоврядування Донецької області, спрямованих на підвищення ефективності місцевої влади, розбудову спроможності громад та збільшення добробуту населення.

Дедлайн: 31 жовтня 2017 року.
Детальніше тут.

29. «Піранья року». Настав час визначити кращих в PR громадянського суспільства

Клуб піарників «Піранья» розшукує кращих з кращих в промоції громадських та благодійних ініціатив та запрошує взяти участь в конкурсі «Піранья року».

Дедлайн: 5 листопада 2017 року.
Детальніше тут.

 

 

Підготувала: Іванна Мальчевська


 

Останні публікації цього розділу:

Скільки коштує уніформа для водіїв у Чернігові?

Ще один крок до впровадження механізму соціального замовлення в Тернополі

Нові депутати та безліч земельних питань на сесії ТМР

Безвіз не призвів до зростання кількості шукачів притулку з України - експертка

МЕРТ має отримати повноваження для формування та реалізації державної політики у сфері електронної комерції

Виклики миколаївського Громадського бюджету та рецепти їх подолання