Реєстрація


«Піранья року». Настав час визначити кращих в PR громадянського суспільства

Зафіксувати у Google календарі!


pr_
«Піранья року». Настав час визначити кращих в PR громадянського суспільства

Клуб піарників «Піранья» розшукує кращих з кращих в промоції громадських та благодійних ініціатив та запрошує взяти участь в конкурсі «Піранья року».

Ви найкращий піараник/ця, якого тільки бачило громадянське суспільство? Меседжі вашої організації б’ють точно в цільову аудиторію? Ви організовуєте такі адвокаційні кампанії, що їм позаздрили б сценаристи «Карткового будинку»? Вам легко вдається мобілізувати громаду на спільну дію і переконати людей змінити свою поведінку і погляди?

Тоді настав час офіційного підтвердження вашої фаховості та отримання заслуженого визнання для вашої організації. І саме для цього був створений конкурс «Піранья року»!

В ході конкурсу журі оцінить комунікаційну складову адвокаційних, просвітницьких, фандрейзингових та мобілізаційних проектів, які проводили громадські та благодійні організації у 2017 році.

Критеріями оцінки будуть: Впливовість, Раціональність використання ресурсів, Зухвалість, Професіоналізм та Креативність.

Крім найкращих організацій, буде визначено Людину, яка є живим уособленням критеріїв оцінки, і на яку варто рівнятись всім фахівцям з комунікації в громадському секторі. Вона ж отримає відзнаку «Піранья року».

Нагородження переможців в усіх номінаціях відбудеться під час VI Форуму організаційного розвитку, 16 листопада 2017 року.

Як подати на номінацію проект організації?

Для участі організації в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну анкету, де описати проект, комунікаційну складову якого  ви вважаєте гідною статусу «Найкращої». Оцінюватись будуть проекти, які мали успіх в 2017 році, незалежно від того коли вони були розпочаті.

Як подати на номінацію піарника?

Для участі фахівцю/чині необхідно записати та опублікувати відео, де розкрити ваші професійні таланти та вміння. Формат, тривалість та зміст відео залежать виключно від вас. Посилання на опубліковане відео необхідно надіслати на пошту – [email protected].

Дедлайн подачі заявки на участь в конкурсі5 листопада 2017 року.

Максимальну кількість балів за кожен з критеріїв та більше інформації про конкурс можна прочитати в Офіційних Положеннях конкурсу «Піранья року» 1,  Положення про конкурс 2.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу та консультацій на тему «Стратегічне планування громадської організації»

Громадська організація "Злагода" оголошує тендер на проведення тренінгу та консультацій зі стратегічного планування

Набір до Молодіжної Антикорупційної школи

Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських товарів у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на послуги дизайну та верстки у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на постачання IT обладнання у 2018 році