«Піранья року». Настав час визначити кращих в PR громадянського суспільства

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Maryna Hovorukhina

pr_
«Піранья року». Настав час визначити кращих в PR громадянського суспільства

Клуб піарників «Піранья» розшукує кращих з кращих в промоції громадських та благодійних ініціатив та запрошує взяти участь в конкурсі «Піранья року».

Ви найкращий піараник/ця, якого тільки бачило громадянське суспільство? Меседжі вашої організації б’ють точно в цільову аудиторію? Ви організовуєте такі адвокаційні кампанії, що їм позаздрили б сценаристи «Карткового будинку»? Вам легко вдається мобілізувати громаду на спільну дію і переконати людей змінити свою поведінку і погляди?

Тоді настав час офіційного підтвердження вашої фаховості та отримання заслуженого визнання для вашої організації. І саме для цього був створений конкурс «Піранья року»!

В ході конкурсу журі оцінить комунікаційну складову адвокаційних, просвітницьких, фандрейзингових та мобілізаційних проектів, які проводили громадські та благодійні організації у 2017 році.

Критеріями оцінки будуть: Впливовість, Раціональність використання ресурсів, Зухвалість, Професіоналізм та Креативність.

Крім найкращих організацій, буде визначено Людину, яка є живим уособленням критеріїв оцінки, і на яку варто рівнятись всім фахівцям з комунікації в громадському секторі. Вона ж отримає відзнаку «Піранья року».

Нагородження переможців в усіх номінаціях відбудеться під час VI Форуму організаційного розвитку, 16 листопада 2017 року.

Як подати на номінацію проект організації?

Для участі організації в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну анкету, де описати проект, комунікаційну складову якого  ви вважаєте гідною статусу «Найкращої». Оцінюватись будуть проекти, які мали успіх в 2017 році, незалежно від того коли вони були розпочаті.

Як подати на номінацію піарника?

Для участі фахівцю/чині необхідно записати та опублікувати відео, де розкрити ваші професійні таланти та вміння. Формат, тривалість та зміст відео залежать виключно від вас. Посилання на опубліковане відео необхідно надіслати на пошту – [email protected].

Дедлайн подачі заявки на участь в конкурсі5 листопада 2017 року.

Максимальну кількість балів за кожен з критеріїв та більше інформації про конкурс можна прочитати в Офіційних Положеннях конкурсу «Піранья року» 1,  Положення про конкурс 2.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на логістичні послуги з організації поїздок

ПРООН оголошує конкурс проектних пропозицій: Громадський моніторинг доставки, наявність та використання лікарських засобів на місцевому рівні

Конкурс проектів у місті Покровськ

Тендер з метою обрання компанії для проведення опитування громадської думки з питань фінансової грамотності та фінансової інклюзії в Україні, проект USAID «Трансформація фінансового сектору», DAI Global LLC

Дистанційний курс з медійного права для журналістів та громадських активістів

Конкурс для громадських об’єднань на участь у підготовці м. Києва до «Молодіжної столиці 2019»