Навчальна програма стажування у США

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Dubetska

Конкурс
Навчальна програма стажування у США

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатіав для участі у програмі стажування на тему «Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України».

Орієнтовна дата поїздки –  22 січня – 4 лютого 2018 р.

Термін подання документів – до 16 жовтня 2017 р. 

Основна мета програми – ознайомлення учасників із стратегічними підходами та правилами, прийнятими в американських установах та інституціях, що здійснюють контроль за конкуренцією та захист споживачів, з особливим акцентом на структуру, роль, завдання, функції інституцій, а також джерела та принципи фінансування. Навчальна програма допоможе зміцнити інституційну спроможність АМКУ та інших зацікавлених сторін і, в остаточному підсумку, покращити бізнес середовище в Україні шляхом забезпечення чесної конкуренції та захисту прав споживачів.

Навчальна програма «Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України»  проходитиме в США. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у приймаючих родинах. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Ідеальними кандидатами для цієї програми є фахівці, які є ключовими зацікавленими сторонами у процесі розробки здорової конкурентної політики і культури, що відповідають найкращим світовим практикам. Зокрема, з наступних інституцій:

  • Антимонопольний комітет України та його регіональні відділення
  • Депутати Верховної Ради України та міжфракційних робочих груп, зосереджених на питаннях антимонопольної політики
  • Міністерство економічного розвитку та торгівлі
  • НДО, що опікуються питаннями антимонопольної політики та створення конкурентного бізнес середовища (напр.,Фонд розвитку конкуренції та інші)
  • Викладачі та наукові співробітники університетів, які викладають або ведуть дослідницьку роботу з дисциплін конкурентного права / політики.
  • Журналісти, що спеціалізується на антимонопольних питаннях.

 

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

SMM тренінг для медіа спеціалістів

Тендер на закупівлю наборів для просторів дружніх до дитини

Тендер з відбору надавача послуг з організації тренінгу

REQ-KYI-23-0078 Тендер на послуги з забезпечення та дистрибуції поліграфічної продукції по інформаційній кампанії з протидії платіжному шахрайству (#ШахрайГудбай)

Пошук спікерів/ок для онлайн тренінгової програми з підприємництва UWE HUB (Ukrainian Women Entrepreneurs)

Відкритий тендер на виготовлення меблів для ВПО