Реєстрація


Навчальна програма стажування у США

Зафіксувати у Google календарі!


Автор:
Oksana Dubetska

Конкурс
Навчальна програма стажування у США

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатіав для участі у програмі стажування на тему «Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України».

Орієнтовна дата поїздки –  22 січня – 4 лютого 2018 р.

Термін подання документів – до 16 жовтня 2017 р. 

Основна мета програми – ознайомлення учасників із стратегічними підходами та правилами, прийнятими в американських установах та інституціях, що здійснюють контроль за конкуренцією та захист споживачів, з особливим акцентом на структуру, роль, завдання, функції інституцій, а також джерела та принципи фінансування. Навчальна програма допоможе зміцнити інституційну спроможність АМКУ та інших зацікавлених сторін і, в остаточному підсумку, покращити бізнес середовище в Україні шляхом забезпечення чесної конкуренції та захисту прав споживачів.

Навчальна програма «Посилення інституційної спроможності та незалежності Антимонопольного комітету України»  проходитиме в США. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у приймаючих родинах. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Ідеальними кандидатами для цієї програми є фахівці, які є ключовими зацікавленими сторонами у процесі розробки здорової конкурентної політики і культури, що відповідають найкращим світовим практикам. Зокрема, з наступних інституцій:

  • Антимонопольний комітет України та його регіональні відділення
  • Депутати Верховної Ради України та міжфракційних робочих груп, зосереджених на питаннях антимонопольної політики
  • Міністерство економічного розвитку та торгівлі
  • НДО, що опікуються питаннями антимонопольної політики та створення конкурентного бізнес середовища (напр.,Фонд розвитку конкуренції та інші)
  • Викладачі та наукові співробітники університетів, які викладають або ведуть дослідницьку роботу з дисциплін конкурентного права / політики.
  • Журналісти, що спеціалізується на антимонопольних питаннях.

 

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на проведення тренінгу та консультацій на тему «Стратегічне планування громадської організації»

Громадська організація "Злагода" оголошує тендер на проведення тренінгу та консультацій зі стратегічного планування

Набір до Молодіжної Антикорупційної школи

Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських товарів у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на послуги дизайну та верстки у 2018 році

УГСПЛ запрошує компанії до участі у тендері на постачання IT обладнання у 2018 році