Липень дарує нові можливості

У липні ви можете встигнути податися на неймовірні гарячі можливості! І не забувайте слідкувати за розділом конкурси, він щодня поповнюється новими пропозиціями.  Конкурс про впровадження ...

Слайдер ГП, NEWWW(98)
Липень дарує нові можливості

У липні ви можете встигнути податися на неймовірні гарячі можливості! І не забувайте слідкувати за розділом конкурси, він щодня поповнюється новими пропозиціями.  

Конкурс про впровадження стратегічних планів ОТГ щодо охорони довкілля

Мета конкурсу – надання допомоги у впровадженні реформи місцевого самоврядування в Україні шляхом сприяння практичній реалізації довгострокових / середньострокових стратегічних планів розвитку ОТГ щодо охорони довкілля, які було затверджено радами відповідних громад.

Дедлайн: 28 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Набір на програму “Креативна молодь змінить Україну”

Впродовж 8 тижнів відібрані до участі на конкурсних засадах молоді люди пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою, яка базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, що в комплексі дозволить їм створювати ціннісно-орієнтовані проекти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проекти більш медійними та популярними.

Дедлайн: 6 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США – молодіжні та культурні проєкти

Проєктні заявки повинні бути пов’язані з однією або кількома прийнятними темами (перформативне та візуальне мистецтво, художнє мистецтво; інноваційні проєкти у сферах міського планування, спорту, VR-технологій тощо) та пріоритетами фінансування, які викладені в оголошенні.

Дедлайн: 6 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Програма впровадження нових технологій, покращення продуктивності та якості продукції тваринництва в Україні

Метою субгранту є:

  • підвищення продуктивності та ефективності аграрних ММСП в секторі виробництва продукції тваринного походження; 
  • збільшенні обсягів виробництва та продажу продукції тваринництва за міжнародними стандартами якості та безпечності;  
  • впровадження міжнародних практик біобезпеки та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Дедлайн: 6 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Онлайн-школа для журналістів та політикинь «Політика + медіа»

Мета школи – вдосконалення навичок здорової комунікації та покращення взаємодії між місцевими політикинями та медійницями й медійниками, які працюють із політичною тематикою.

Дедлайн: 7 пипня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Набір на дистанційний курс з доступу до інформації

Українське законодавство про доступ до інформації дає змогу журналістам та активним громадянам запитувати будь-яку публічну інформацію у державних органів. Наприклад, дізнатись, на що орган влади витрачав бюджетні кошти. Відповідати на запит зобов’язані і приватні компанії, зокрема, якщо вони є монополістами.

Дедлайн: 8 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Фотомайстерня у Бахмуті від Німецько-українського проєкту «MediaLab Donbas»

Учасниці та учасники майстерні отримають базові практичні навички роботи з фотокамерою, навчаться аналізувати та інтерпретувати візуальні зображення і створять фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу».

Дедлайн: 8 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Літня онлайн-школа для молоді «Разом до успіху»

Молодь віком від 18 до 25 років, яка проживає на території Донецької та Луганської областей, взяти участь у молодіжній онлайн-школі «Разом до успіху», дізнатися більше про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність, лідерство та отримати змогу втілити ідеї власних соціальних проєктів у своїх громадах.

Дедлайн: 9 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Набір молоді на інтерактивний курс “Мистецтво для змін”

Для дівчат та хлопців віком 16-22 роки, які мріють більше дізнатися про сучасне мистецтво, та про те, як творчість може стати джерелом суспільних перетворень.

Заняття будуть проходити з 13 по 17 липня 2020 року в онлайн-форматі.

Дедлайн: 10 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Пілотна ініціатива «Ефективні бізнес-об’єднання –спроможний бізнес – сильна країна»

Ініціатива має на меті допомогти бізнес-асоціаціям та МСБ знайти один одного, підвищити ефективності роботи регіональних бізнес-об’єднань, переглянути та розширити спектр послуг, що надаються об’єднаннями МСБ та покращити якість цих послуг, а також сприяти популяризації ідеї бізнес-об’єднань серед малого та середнього підприємництва.

Дедлайн: 13 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Табір Активних Громадян

Табір Активних Громадян – це платформа для розвитку лідерського потенціалу та соціальної відповідальності молоді, поширення досвіду, генерації ідей, усвідомлення можливостей для підвищення спроможності громад.  

Дедлайн: 14 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Конкурс проектів ГО для створення пілотних соціальних шкільних підприємств

Соціальне шкільне підприємництво – один із найбільш успішних методів розвитку молодіжного підприємництва, соціальної відповідальності та підготовки до свідомого життя вже у школі. Така проектна бізнес-модель «дорослих» форм підприємництва створюється самими учнями та за їхньої ініціативи і працює за усіма правилами бізнесу, але у рамках школи. Соціальне шкільне підприємство сприяє і розвитку самої школи як інноваційної інституції.

Конкурс проектів оголошено серед громадських організацій в Донецькій, Івано-Франківській та Житомирській областях.

Дедлайн: 15 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Грантовий конкурс “Стандартизація термінології, що використовується у нафтогазовому секторі”

Енергетична безпека має вирішальне значення для незалежності та національного суверенітету України. ESP співпрацює з Урядом України, приватним сектором та лідерами громадянського суспільства з метою посилення енергетичної безпеки України та трансформації енергетичного сектору України в сучасний, орієнтований на ринок, інтегрований в ЄС сектор, що постійно розвивається.

Дедлайн 15 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Проект для громад “Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні”

Проект складається з навчального компоненту, спільної роботи над локальними програмами розвитку громадянського суспільства в ОТГ та менторського супроводу впровадження змін в громадах. Також буде проведена серія інтеграційних заходів для поглиблення співпраці і обміну досвідом.

Дедлайн: 20 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Civil Match: знайдіть партнерів з 10 країн та масштабуйте свій вплив

Запрошуються організації громадянського суспільства на Civil Match — інтенсивний онлайн-нетворкінг, що допоможе знайти партнерів у 10 країнах, синхронізувати цінності, створити спільні проєкти, а може й отримати разом фінансування.

Дедлайн: 22 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Конкурс для ЗМІ: “ФінГрамота: час звернути увагу!”

Мета даного конкурсу – через ЗМІ привернути увагу громадськості до проблематики браку фінансової грамотності серед сучасної молоді.

Дедлайн: 31 липня 2020 р.

Детальніше тут.

 

Для довкілля та Вікіпедії: фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

Взяти участь у конкурсі можуть як професійні фотографи, так і любителі. Щоб долучитися, треба завантажити протягом липня фото природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу. 

Дедлайн: 31 липня 2020 р.

Детальніше тут.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Сергій Карелін про Електронні інструменти в територіальних громадах

Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work

Як створювати якісні й цікаві телепроєкти? Добірка навчальних програм від Академії суспільного мовлення

Розпочалася розробка веломаршруту об’єктами культурної спадщини Парафіївської ОТГ «Від парку до парку»

Що не так зі вступною кампанією 2021 – погляд КримSOS

Підтримка молоді з ТОТ: програма СИЛА розповідає про деталі вступу в українські ВНЗ